Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Teta Eva
Teta Eva
Vloženo 14. 8. 2014
Líbí se mi

Kdy je chlap normální?

Teta Eva
Teta Eva
Vloženo 14. 8. 2014
Líbí se mi
Kdy je chlap normální?

Kdy je chlap normální?

Co je pro vás "normální"? Když pomůže s obědem, přinese kytku, koupí auto?

Milé dámy,

na webu Ženy s. r. o. jsme se dozvěděly Jak poznat toho pravého, Jak vycházet lépe a radostněji s dětmi partnera a spoustu dalších informací o mezilidských vztazích obecně.

Dnes bych si s vámi ráda pohovořila na téma co je u muže ještě normální a co už je úchylka a podivínství (i když je to trošku protimluv, použít v jedné větě slova chlap a normální ), co u mužů hledáme a očekáváme a tak podobně. Uznávám, že je to téma téměř na román, protože každá si k tomu určitě řekneme to svoje a není vyloučeno, že se k tomuto tématu ještě někdy v budoucnu vrátíme.

Takže, milé dámy, co hledáme? Široká ramena a úzké boky? Blondýna s modrýma očima? Někoho se smyslem pro humor? Chlápka v kožené bundě s bezva sporťákem? Top manažera s tučným kontem v bance? Nějaký mix toho všeho?

Není to tak dlouho, co jsem slyšela nějakou malou holčičku říkat, jak si pořídí krásný a velký dům. Ne usilovnou prací nebo tím, že vyhraje ve Sportce – zkoušela jsem obojí, a zatím bydlím v pronájmu - ale tím, že se bohatě vdá. Dnešní děti jsou sice velice inteligentní, ale vzhledem k tomu, že jí bylo asi pět let, myslím si, že to nemá tak úplně ze své hlavy.

Nedávno jsem se ptala přítelkyně, co byla nějakou dobu single a chvíli se teď s někým schází, (a já zatím neměla možnost jí nového partnera okouknout), co by mi tak k němu řekla a jestli je v rámci možností normální. Psaly jsme si na chatu a přišla mi od ní odpověď, kterou celou ocituju...:

„Co je to normální? Nekouří, nepije, chodí do práce - nevím, jestli jsem ti to psala, má učiliště, dodělával si maturitu a jako dospělý i vysokou - programátor, ale nešel ke státnicím, je schopný se postarat o dvě děti, které má ve své péči a fakt se jim věnuje. Když jsem byla včera naštvaná, že se víc jak dvě hodiny neozval a nevěděla jsem kdy tedy nakonec přijedou a jestli si myslí, že budeme doma sedět na zadku a čekat na ně, a že přijít o deset minut déle, už jsme byly pryč - omluvil se. Když připravuji jídlo, je schopný přijít a nabídnout pomoc, po jídle sklidí ze stolu - po všech. Po té co zjistil, kde pracuji a dozvěděl se, co je ta práce zač, začal mi hledat na netu nové místo - sice úplně nevyhovující (cizí jazyky nebo nepřetržitý provoz a tak), ale projevil péči a snahu. Odpověděla jsem na tvou otázku? Takže - je normální?“

Odpověď za mne je jednoduchá - já myslím, že je. Každá z nás ale považuje za "normální" něco jiného, a mnohé oceňují to, co jiné považují úplně za samozřejmé.

Takže dámy a ženy, co vy považujete za normální? Respektive, co je pro vás u chlapa normální a co už nepochopitelné?

Moc se těším na vaše komentáře

                                                                                                                                            Vaše teta Eva

 

 

 

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 3. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

Odpovědět
Miška optimistka
Miška optimistka 22. 3. 2015

Podle mých zkušeností asi nikdy. Vytočí se i kvůli naprostému nesmyslu. Zatímco sám je vtipný i když ztrapňuje druhé. Alespoň to jsou mé zkušenosti snad s každým chlapem co jsem měla.

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 15. 8. 2014

každý má jiné meze

Odpovědět
Věra3
Věra3 15. 8. 2014

NEVÍM ŽE BY AŽ JAKO STARÝ PÁN ,JINAK ŽÁDNÉHO NEZNÁM NA KAŽDÉM SE NĚCO NAJDE TOTÉŽ SE DÁ ŘÍCT O ŽENÁCH

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 476
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.