Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Martina Pružná
Vloženo 27. 6. 2021
Líbí se mi

Kde si pořídit slavobránu na váš svatební den

avatar
Martina Pružná
Vloženo 27. 6. 2021
Líbí se mi
Kde si pořídit slavobránu na váš svatební den

Kde si pořídit slavobránu na váš svatební den

Léto je oblíbenou svatební sezónou a spousta snoubenců má před sebou svůj svatební den. Jestliže k nim patříte i vy a uvažujete nad tím, že si pořídíte slavobránu, kterou si necháte ozdobit květinami a využijete ji jak na obřad, tak i jako dekoraci na svatební veselce po obřadu, poradíme vám, jak a kde se slavobrány shánějí.

Půjčovna doplňků na svatbu

O půjčovnách svatebních šatů ví každý, ale o tom, že existuje půjčovna slavobran jste věděli? Slavobrány se stále častěji stávají běžnou součástí svatebních obřadů, proto je možné si je na svatbu pouze vypůjčit – a po veselce je opět vrátit do půjčovny. Což je skvělý nápad. Ne všichni novomanželé se po svatbě přestěhují do rodinného domku se zahradou, kde by mohli slavobránu umístit.

Svatební oblouk a jeho umístění

Plánujete venkovní svatbu? Slavobrány a zejména svatební oblouk je na takovém typu svatby nutností. A věřte tomu, že svatebním obloukem to nekončí. Slavobrány existují ve všech tvarech a velikostech. Je libo svatbu ozvláštnit kruhem, trojúhelníkem či pravidelným šestiúhelníkem? Představte si tyto tvary slavobran elegantně ozdobené vašimi oblíbenými květinami. Získáte nejenom perfektní doplněk na samotný obřad, ale tento vkusný prvek ocení i váš fotograf, neboť před ním bude moci fotit svatební hosty.

Online, snadno a rychle

A jak to tak v jednadvacátém století chodí, k tomu, abyste si na svatbu vypůjčili slavobránu, vám postačí jediné: internetové připojení. Slavobrány se snadno a rychle skládají i rozkládají, a na místo svatebního obřadu se dají jednoduše dovézt v autě s ostatními dekoracemi.

Udělejte váš již tak výjimečný a jedinečný den ještě výjimečnější a ozvláštněte ho s pomocí svatebního oblouku, kruhu, trojúhelníku či jiného geometrického tvaru, který bude ladit s vašimi ostatními svatebními dekoracemi.

Zdroj náhledového obrázku:

Slavobranov.cz

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 27. 6. 2021

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 27. 6. 2021

nádhera pro mladé novomanžele

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 398
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.