Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Veronika :)
Veronika :)
Vloženo 25. 2. 2017
Líbí se mi

Kam se podělo mé divoké já?

Veronika :)
Veronika :)
Vloženo 25. 2. 2017
Líbí se mi
Kam se podělo mé divoké já?

Kam se podělo mé divoké já?

V srpnu jsem oslavila 23. narozeniny, ale často se cítím mnohem starší. 

Neustále bych spala, v pátky je mou oblíbenou činností lehnout si do postele a válet se. Když se dívám na některé mé vrstevníky, co každý pátek vyráží do víru velkoměst na párty, nechápu, kde se moje energie neustále vytrácí. A tak jsem pro jednou chtěla dokázat, že to ještě se mnou není tak zlé a nechala se přesvědčit kamarádkou, že na tu super párty (na kterou mě lákala asi měsíc) půjdu.

Nutno podotknout, že jsem nebývala vždy tak nudná byly doby, kdy jsem obrážela diskotéky skoro každý víkend a nedovedla si představit, že to do 5-ti let se mnou bude jinak.

Maturita zvládnutá, Bc. státnice taky a můj sociální život se během semestru zúžil na pár přátel a hodiny a hodiny a hodiny strávené ve škole. Ale neměnila bych! Baví mě to a dělá mě to šťastnou, jen si občas říkám, kde je ta ztřeštěná puberťačka, co si myslela, že na vysoké bude vymetat jednu párty za druhou

 

Už na párty jsem šla s neustálým zíváním a touhou ukládat se ke spánku místo snahy o tanec na parketu. To ovšem nebylo ještě to nejhorší. Měli pivo (plus pro mě, jediné co mi z mé divokosti zůstalo jsou festivaly a pivo, takže aspoň budu mít co pít). Měli Jegry ve zkumavkách (plus za styl a takový panák se neodmítá). Pak už to šlo jen z kopce. Má unuděnost byla zřejmě dost viditelná, takže žádný velký úspěch u kluků se nekonal (ostatně tak jako vždy u mé osoby). Pardon...u normálních kluků. Bohužel si mě vyhlídl zrovna jeden z těch nenormálních a nebylo možné se jej zbavit (haha..kluk...ten "pán" vypadal tak na 40 navíc s velice silným ruským přízvukem). Kamarádka, kvůli které jsem tam šla měla na práci flirtování s docela ucházejícím týpkem a mě nezbylo nic jiného než se snažit z toho nějak vybruslit. Jestli neumím balit kluky, tak odpálkovat někoho mega otravného neumím ještě víc. Chtěla jsem domů, měla jsem vztek a neodbytného pána, který se na mě přilepil k tomu.

Když jsem konečně našla kamarádku (přilepenou na jijého amanta), chytla jsem se jí jak klíště a prosila ať mi sakra pomůže! Mé snahy o vysvětlení pánovi, že se mu nemůžu věnovat jelikož tam jsem s kamarádkou, bohužel nezafungovaly, protože kamarádka už po půlnoci velice jasně vypadala, že je příliš zaneprázdněná svým vyhlídnutým amantem a rozhodně se nechystá jít domů se mnou (jak jsem se původně svému nápadníkovi snažila namluvit).

Kamarádka značne posilněna alkoholem a navíc poháněná vztekem, že jí kazím namlouvací rituál, se proto dala do práce. Pán byl ovšem velice svéhlavý a neústupný a jeho odpověď na kamarádčinu lstivou větu: "Hele ona je těhotná.", s mlsným úsměvem odpověděl: "To mi nevadí, já mám děti rád .". Tento večer (nebo spíš už ráno) mě začal značně deptat a situace se zdála být bez východiska.

Konec byl nakonec dobrý. Podařilo se mi v nestřeženou chvíli z celé povedené akce zdrhnut, dostat se noční tramvají se slzami sebelítosti domů a s přesvědčením, že tohle bylo naposledy, kdy jsem šla na párty, protože na tohle se cítím opravdu stará

 

Na druhou stranu na děti se prozatím cítím ještě mladá, tak se to snad nějak vyeliminuje!

Tak snad zase příště s dalším zážitkem! 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
TerezaZlin
TerezaZlin 26. 2. 2017

Možná je to jenom období...? Ve 23 letech jsem teprve skoro začínala "pařit", uklidnila jsem se až ve 27 letech...ale je fakt, že každý to má jinak...

Odpovědět
Veronika :)
Veronika :) 26. 2. 2017

Asi jsem spíš zmoudřela a uvědomila si, že hledat si vztahy z diskoték není nic pro mě

Clairest
Clairest 26. 2. 2017

Mi je 17 a jsem asi stejně "nudná" jako Ty. Prostě na to nejsem. Mám přítele, takže si vždycky řeknu, že na akcích nemám co hledat a raději zůstanu v pátek doma.

Odpovědět
Veronika :)
Veronika :) 26. 2. 2017

Já přítele nemám a proto neustále od zadaných kamarádek poslouchám jak misím chodit ma párty že se jinak s nikým neseznámím mezi náma...tahle jejich rada je pěkná blbost. Na diskotéce chytnu max. vítr nebo nějakou pohlavní nemoc

sipeji
sipeji 26. 2. 2017

to mi něco připomíná....

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 26. 2. 2017

Netuším

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 418
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.