Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Teta Eva
Teta Eva
Vloženo 9. 8. 2013
Líbí se mi

K bezpečnému sexu nezapomeňte nůžky

Teta Eva
Teta Eva
Vloženo 9. 8. 2013
Líbí se mi
K bezpečnému sexu nezapomeňte nůžky

K bezpečnému sexu nezapomeňte nůžky

Milé dámy,


tak se opět po nějaké době ozývám, a sveďme to na tropická vedra, že to bylo zase
s přestávkou. Dnes se na vás obracím s poněkud Nerudovskou otázkou, i když nebude znít Kam s ním?, ale asi Jak na to?

Pro tuto situaci, kterou vám chci dnes nastínit, máme splněny dva nejdůležitější předpoklady, vlastně dvě úplně základní věci. Máme s kým a máme kde.

S kým, to nechávám zcela na vaší fantazii, jen si dovoluji navrhnout třeba Kevina Costnera před 20 lety, Lukáše Vaculíka nebo vašeho prince (chtěla jsem napsat s velkým P na začátku, ale to by bylo v tomto kontextu značně dvojsmyslné). Při psaní těchto řádků s hrůzou zjišťuji, že jsem se asi dlouho neoddávala snění, protože vlastně vůbec nevím, koho navrhnout k „milostnému laškování“. Nebo se ve svých fantaziích asi spokojím s machem (nikoliv Mach od Šebestové, ale drsňák a svalovec ze španěl. macho - muž) bez tváře, což nám vlastně taky nepomůže.

No, a kde? To si vlastně dovolím také navrhnout pár alternativ. Romantická večeře, kdy Vy kousek a on kousek - zní skvěle! Hlavně, když nemusíte tu večeři uvařit a pak umýt nádobí a poklidit. Východ nebo západ slunce na pláži – báječné! Jen podotýkám, že písek, stejně jako seno a trpaslíci vám vlezou všude. Zaparkovaný automobil na cestě – no, už nejsme adolescenti a takováto akrobacie [] a ťukající policisté na okénko, to také není úplně ono! Prázdný byt, děti u babičky a manžel na služební cestě – fantastické! Ne každá má však takové chutě. Hořící krb a před ním kožešina z medvěda – no nevím nevím! Osahala jsem si akorát kožich z králíka, ale čtu romantickou literaturu a tam se to tak píše.

Ale k věci. Máme tedy vyřešeno s kým a kde a teď přijde ona záludná chvíle. Jako zodpovědná žena praktikující bezpečný sex, sáhnete pod polštář, kožešinu, do kapsy či kabelky, vytáhnete prezervativ a CO S NÍM TEĎ?

Samozřejmě vím, jak se používá, ale potřebuji rozebrat ten krok před použitím.

Představte si erotické dusno, hormony se bouří, vášeň dostupuje vrcholu – témeř, a vy se, resp. já se do toho blbého obalu prostě nedostanu. Z mé krásné podobenky je jasně poznat, že nosím brýle a v posteli si je většinou odkládám, když nečtu a jak vidno, tak nečtu.

Takže nejdříve zkouším balíček s kondomem roztrhnout rukou, samozřejmě mi klouže v rukou a nechce povolit. Pak to zkouším zuby – to už byl takový bezpečný sex na druhou, žvýkat plastový obal, ale furt nic. Do třetice si nasadím brýle a hledám perforovaný okraj – asi jsem měla špatnou značku, ale taky nic. Takže jsem nakonec musela vstát a dojít si pro nůžky a ten „zatracenej“ obal rozstřihnout.

Ponaučení z této příhody vyplývá, k bezpečnému sexu si nezapomenout přibalit i nůžky.


A jak to praktikujete vy, milé dámy?


Na vaše rady se a zkušenosti se těší

teta Eva

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
TerezaZlin
TerezaZlin 21. 1. 2017

No jo, a erotický nádech je rázem pryč.

Odpovědět
sipeji
sipeji 21. 1. 2017

Odpovědět
heenna
heenna 27. 2. 2015

at to roztrhne chlap ne

Odpovědět
Lakousek
Lakousek 19. 2. 2015

Také mě to pobavilo.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 863
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.