Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lenka Fučíková
Vloženo 27. 7. 2017
Líbí se mi

Jste v životě lokomotivou nebo vláčkem?

avatar
Lenka Fučíková
Vloženo 27. 7. 2017
Líbí se mi
Jste v životě lokomotivou nebo vláčkem?

Jste v životě lokomotivou nebo vláčkem?

Už druhý den jsem lezla z postele jako zbitá a budík posouvala 5x dozadu. Cose děje? Abyste rozumněli, to není u mně věc běžná. Jsem ranní ptáče a z postele (tedy z futonu kde spím) skáčku jako laňka . Připravuje snídani a oběd pro dcery jsem přemýšlela proč v mém tolik oblíbeném létě tak náhle zmizela moje energie.

A ejhle hlavou proběhla vzpomínka na rozhovor s mužem mých snů předešlý večer. Téma? Jak by mohl ušetřit. Velmi rychle jsem po nalezené nitce vzpomínky šplhala dozadu v čase. Uvědomila jsem si, že změny, které v životě chystám, a které se týkají celé naší domácnosti i mého muže, jsem krásně vymyslela, ještě lépe je organizuji a běží doslova na drátkách. Muž mých snů je mi sice na každém kroku oporou, ale teď se náhle zamyslel a vymyslel, že by se mohl při společné chůzi/spíš jízdě na chvilku zavěsit za lokomotivu a jen tak se vézt a ušetřit .. nejvíc vlastní energii.

Nene moje milovaná mašinko, v žádném případě! Jako vláčky jsme tu na světě, abychom jeli po kolejích vedle sebe nikoli, aby jeden z nás druhého vezl nebo dokonce vláčel.

Bolí vás svaly, ramena, záda? Cítítě těžkost na každém kroku? Rozhlédněte se i vy po nádraží, jestli náhodou jste nezačali dělat jako já lokomotivu. Že jste skvělí a máte nápady a entusiasmus? BOMBA! Ale to neznamená, že ty ostatní máte vláčet.

Moje přítelkyně vždycky říká:" Proč tu fialovou krávu táhneš na Mount Everest? Co tam bude ta kráva dělat, až tam vylezeš? ".

Směle do podnikání. Směle do života. Ale sami za sebe, ne za ty druhé.

Krásný den a hodně lásky přeje Lenka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sasidlo
sasidlo 1. 7. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 15. 6. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 15. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

řekla bych, že u každého se tyto fáze střídají

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

super

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 092
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.