Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Jsou vánoce kýč? Nová píseň od Báry Basikové

KamilaK
KamilaK
Vloženo 18. 12. 2020
Líbí se mi
Jsou vánoce kýč? Nová píseň od Báry Basikové

Jsou vánoce kýč? Nová píseň od Báry Basikové

Pražským Lucerna Music Barem se zase jednou nesla živá hudba a zpěv Báry Basikové. Na jeden den se stal dějištěm natáčení klipu skupiny Hrací skříň Praha. Ta se rozhodla v nepříliš veselé době sebe i své příznivce pobavit skladbou Jsou Vánoce, ty vole, coververzí známého hitu Love Is All Around od britské skupiny The Troggs.

Skladbu pak v devadesátých letech znovu zpopularizovali Wet Wet Wet a romantické komedie Richarda Curtise Čtyři svatby a jeden pohřeb a Láska nebeská.

Hrací skříň Praha však pojala nahrávku s humorem sobě vlastním: „Nechtěli jsme být vulgární,“ říká Michal Filip, spoluautor textu a majitel Lucerna Music Baru. „Oslovení ty vole je použito v pozitivním smyslu. Chceme pobavit, naladit, ale nepřesladit, jako se to děje ve většině písní s vánoční tematikou.“

Ke spolupráci na natáčení písně skupina oslovila Báru Basikovou: „Hrací skříň je mou velmi oblíbenou kapelou, se kterou si vždycky moc ráda zazpívám. Tenhle nápad vánočního songu jsem ihned uvítala,” řekla zpěvačka, kterou v písni doprovází dětský pěvecký sbor Andílci.

„Klip natáčel náš letitý kamarád Zdeněk Suchý a dostal do písně přesně ten lehoučký humor, který charakterizuje Hrací skříň a v dnešní době ho všichni nutně potřebujeme,“ dodává Basiková.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 19. 12. 2020

Tak toto není můj šálek kávy, stačilo mi slyšet jednou...celkově nemusím rockovou hudbu a na Vánoce si raději poslechnu ty pravé kýčovité písně a skladby...toto mi přijde jak nepovedené karaoke

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 19. 12. 2020

BOMBA!!!!

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 19. 12. 2020

Písnička je můj styl, líbí se mi, že to rocková

Odpovědět
lemur
lemur 19. 12. 2020

Krásná píseň.

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 18. 12. 2020

Těšíte se na vánoce?

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 283
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.