Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Veronika :)
Veronika :)
Vloženo 10. 4. 2017
Líbí se mi

Jsem moc hodná

Veronika :)
Veronika :)
Vloženo 10. 4. 2017
Líbí se mi
Jsem moc hodná

Jsem moc hodná

Zase je tu neděle a já dostala chuť podělit se s Vámi o mou nedávnou příhodu… třeba někomu zpříjemní nadcházející pracovní týden.

Jsem moc hodná, což je vlastně špatně, jelikož se to evidentně nenosí a je to mé prokletí. Zatím jsem s tím, že jsem moc hodná, už měla pár problémů.

 

První upozornění, že to, že jsem hodná, je vlastně špatně, jsem dostala před 4 lety od svého (teď už naštěstí bývalého) partnera. Zrovna jsem se dozvěděla, že mě podvedl, a jako „útěchy“ se mi ještě dostalo pokárání, že kdybych nebyla tak hodná, tak mě nepodvede.

To dá rozum holky! Nebuďme hodné a blbé…já říkám rovnou ty chlapy třískejte! Takhle to maj rádi!

OK. Svou hodnost jsem nezahodila, ale tohohle mamlase ano.

 

Stejně jsem před pár dny svou hodnost opět začala proklínat. Nedokázala jsem totiž zablokovat na profilu jedné sociální sítě chlapa, který byl do mě (prý) zamilovaný (jelikož mi to neustále opakoval), a bylo mi ho líto. Taky byl ale bohužel úplně mimo a ani za nic nechtěl pochopit, že opravdu nemám zájem. Jediné štěstí, že jsem se s takovým neodbytným milovníkem nesetkala osobně … To by se ho zbavovalo asi ještě hůř.

Pro ty, co už četli něco mého: ano…je to opět ten chlapík co touží po dítěti (viz můj minulý příspěvek „Žena není chodící inkubátor“) a ano, opět jsem mu musela zopakovat, že teď před státnicemi nechci zahodit svůj dosavadní život a pořídit si dítě s někým, koho jsem v životě neviděla…světe div se, ale nechci! Ale on to zkrátka stále nechápe.

Hřebíček na hlavičku uhodil svým posledním argumentem: Však by si za mnou přijela a zamilovala se… (??? ) OK…takhle totiž asi podle mužů funguje láska. Já se vlastně ani nedivím, že těm chlapům nerozumím. Tohle je totiž nad mé chápání.

A když už mi tohle zopakoval po několikáté (to s dítětem, se zamilováním a že se mu moc líbím, protože jsem na něj HODNÁ!!!!!!!-Sakra Veru, jsi nepoučitelná ), musela jsem svou hodnost zastrčit do šuplíčku a trochu zavrčet. Snad to konečně pomohlo…někdy je zkrátka potřeba vycenit zuby i když je to proti mému přesvědčení, nebýt zlá na někoho, kdo není zlý na mě.

Dokonce mi ho tentokrát ani nebylo líto. Tohle bylo na mou nervovou soustavu prostě trochu moc.

 

Aby toho nebylo málo, předminulý týden jsem slyšela ještě jednu kouzelnou větu. Líbíš se mi, ale vztah teď nechci. Odměna za to, že jsem se po extra dlouhé době odhodlala jít na rande.

No co…tenhle je aspoň upřímný.

 

Možná s tím mým prokletím mají mé kamarádky pravdu, to však nemění nic na tom, že hodná (zatím) zůstávám dál!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 17. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

když jsem moc hodná, negativně se mi to vrací

Odpovědět
TerezaZlin
TerezaZlin 1. 9. 2018

Být hodná je prostě víc "naprd" než k dobru. Zvlášť v dnešní době.

Odpovědět
konatovka
konatovka 11. 4. 2017

Být moc hodná se dneska nevyplácí, sama jsem na to doplatila, ale už si dávám velký pozor.

Odpovědět
Veronika :)
Veronika :) 12. 4. 2017

Máte pravdu, nevyplácí se to, ale na druhou stranu já být zlá prostě neumím a ono je to možná dobře pak se za sebe nemusím stydět, když vidím svůj odraz v zrcadle!

konatovka
konatovka 12. 4. 2017

S Vaším názorem naprosto souhlasím, ono to ani nejde, když v sobě tu vlastnost máte, spíše to beru jako ponaučení do života a to dobro co je ve mně, rozdávám třeba na dobročinné účely a to mě moc uspokojuje.

sipeji
sipeji 10. 4. 2017

moc hezky napsáno

Odpovědět
Veronika :)
Veronika :) 10. 4. 2017

Dekuji za reakci

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 372
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.