Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Májouch Maya Krämerová
Vloženo 11. 12. 2016
Líbí se mi

Jak žena a muž prorůstají v Jedno a hledání Svatého Grálu

avatar
Májouch Maya Krämerová
Vloženo 11. 12. 2016
Líbí se mi
Jak žena a muž prorůstají v Jedno a hledání Svatého Grálu

Jak žena a muž prorůstají v Jedno a hledání Svatého Grálu

Ženská esence je čirá, nemá hranice, je nekonečná a pohybuje se zcela volně bez zadaného směru.Bezesměrná a nesmírná...neustále proměnlivá, překrásná a destruktivní. Žena je Zdroj Života a zdroj Inspirace.

Ženskost se pohybuje do všech směrů, mužská energie směrem Jedním.Ženský proud potřebuje energii muže pro udání směru,zacílení, záměr. Muž potřebuje ženskou vášeň a "drive". Mužské a ženské se vzájemně potřebují.Mužská esence vede esenci ženskou, když  plánuje a tvoří. Toto je vztah Yin a Yang,černé a bílé, Měsíce a Slunce....

A celým Světem křížem krážem hledaný Svatý Grál?Ten kalich naplněný Životodárným a Tvořivým mokem?Ten,ze kterého Ježíš připíjí při poslední večeři...a pojeho boku sedíc Máří Magdaléna...ze které sejmul 7 démonů=otevřel 7 čaker?

Ježíš a Máří se milovali na kosmické úrovni a skrze sexuální spojení dosahovali nejvyšších Božských sfér.(Nicméně církev kdysi učila a přiměla mnoho lidí uvěřit,že sexualita je nečistá energie a že žena je hříšnice!)

pro mne je podobenství kalichu-grálu a ženského lůna-dělohy je velmi výmluvnou symbolikou.

Svatý Grál,který střeží 9 panen:

Ježíš hovořil o svatém grálu,který ochrání Věřící, nebyl to ale grál v jeho ruce, ale grál sedící po jeho boku-Máří Magdaléna a děloha Probuzené ženy zářící životem, hybatelka a Tvořitelka Všeho, začátek i konec,léčitelka a čarodějka...dle velšské básně ze 6 st. n.l. se král Artuš vypravil nalézt "kouzelnou nádobu,kterou střeží devět panen"- 9 měsíců,když žena Tvořitelka nosí dítě ve svém lůně? 

Ježíš toto věděl,že Spojení v Jedno pomůže Lidstvu k probuzení.Muži jako učedníci Ježíšovi ale odmítli následovat ženu, která měla pokračovat v Ježíšově Cestě.Ježíš pozvědl ženskost a Z Máří udělal dokonce svoji následovnici-on sám se od ní učil, protože byl otevřen naslouchat. Následovalo tisíce let ponižování a zneuctívání Ženství.

Teď je čas zhojit staré rány, šrámy a bolesti..odpustit...přestat ničit...přestat znásilňovat Velkou Matku-Planetu,která nosí,živí,šatí,miluje,daruje....

Tvořte s Láskou....a děkujte mužům,kteří tohle dokáží spatřit.....Muž je jako Vesmír, který objímá milovanou ženu Planetu a ta se může v jeho Prostoru volně,svobodně a bezpečně pohybovat,pohupovat,proplouvat žít a zanikat a znovu tvořit...

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 19. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
javomark
javomark 7. 1. 2018

prima

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 3. 1. 2018

super

Odpovědět
Victoria1
Victoria1 3. 1. 2018

Krásně napsáno

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 326
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.