Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Marie V.
Marie V.
Vloženo 17. 10. 2016
Líbí se mi

Jak napsat poutavý inzerát na seznamku

Marie V.
Marie V.
Vloženo 17. 10. 2016
Líbí se mi
Jak napsat poutavý inzerát na seznamku

Jak napsat poutavý inzerát na seznamku

Hledám muže, který by mě měl rád takovou já jsem.Jak napsat poutavý inzerát

Hledám hodného, věrného a spolehlivého muže.

Hledám štíhlou ženu se smyslem pro humor.

Takovéto a podobné inzeráty můžeme často vidět na seznamkách, i na Vážné seznamce. Všimli jste si, že tyto inzeráty mají jednu věc společnou? Která to je?

Ani jeden z uvedených inzerátů neuvádí bližší informace o tom, koho vlastně hledáme. Ale hlavně neuvádí vůbec nic o pisateli inzerátu. Možná jsem štíhlá žena se smyslem pro humor, ale stojí mi za to odpovídat na inzerát někomu, kdo o sobě nenapíše vůbec nic?

Možná jsem muž hledající partnerku, ale jak mám vědět, jaká je pisatelka, když o sobě nenapíše vůbec nic? Jak mohu slíbit, že ji budu mít rád takovou, jaká je, když ji vůbec neznám?

Jsem hodný, věrný a spolehlivý muž. Ale jaká je ta žena, která toto požaduje? Co vlastně nabízí? Nic? Ani v profilu jsem žádné informace nenašel. Má vůbec cenu odepisovat?

Jak napsat poutavý inzerát na seznamku?

Většina inzerátů je bohužel psaná tak, že vůbec nezaujme. Chcete-li na váš inzerát získat co nejvíce odpovědí, uveďte do inzerátu víc podrobných informací o tom, koho hledáte, ale hlavně také o sobě. Jací jste? Co rádi děláte? Co vás baví a nebaví?

Profil na seznamceseznamka

Zrovna tak profil velmi ovlivňuje množství odpovědí, které na svůj inzerát dostanete. Profil je na seznamce proto, aby o vás prozradil co nejvíce informací. Aby vás mohl protějšek blíže poznat a získal už dopředu pocit, že si budete skvěle rozumět. A pokud někoho svým profilem odradíte, tím líp. Oba jste si díky tomu ušetřili čas strávený na nepovedené rande.

Pozor! Nesnažte se zalíbit za každou cenu všem a neuvádějte nepravdivé informace, pokud máte zájem o vážný vztah. Takový vztah by stejně dlouho nevydržel.

Tak co, půjdete hned napsat svůj nový poutavý inzerát? Zaregistrujte se hned na seznamce Vazna-seznamka a získejte zdarma e-book Jak najít správného partnera.

Chcete ušetřit čas a rychle se seznámit s tím pravým partnerem? Jak na to, se dozvíte v našem kurzu Jak se seznámit na internetu.

Seznamka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar

Tak tohle musím poslat jedné své kamarádce. Ta se totiž nedávno rozhodla, že také zkusí své štěstí na seznamce. Už delší dobu je bez partnera a je z toho prý už docela zoufalá. Dívaly jsme se společně po různých seznamkách a dost nás zaujala tato: https://www.randino.cz/ Nemá někdo náhodou zkušenost?

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

seznamky nepreferuji

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 12. 8. 2017

seznamky ne!!!!!!

Odpovědět
sipeji
sipeji 19. 10. 2016

člověk nikdy neví, třeba se mi budou rady ještě někdy hodit

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 286
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.