Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Eliška Elizabeth
Eliška Elizabeth
Vloženo 5. 1. 2017
Líbí se mi

Já PLESám a co Vy? Aneb jak partnera nes(PLES)t

Eliška Elizabeth
Eliška Elizabeth
Vloženo 5. 1. 2017
Líbí se mi
Já PLESám a co Vy? Aneb jak partnera nes(PLES)t

Já PLESám a co Vy? Aneb jak partnera nes(PLES)t

Distingované dámy znalé etickému chování, máte již partnera na ples?  Začíná plesová sezóna, tak neseďte doma a DĚLEJTE, CO VÁS BAVÍ
Jak si vybrat toho pravého partnera, co by měl mít na sebe a základy slušného chování? To dnes neví každý. Možná dokonce málo kdo. Proto bych Vám rádu poradila, stačí se na mě obrátit. Tančit je přirozené, tak se nebojte objednat si gentlemana jako seriózní doprovod.

Já říkávám: "Nenarodila jsem se proto, abych byla normální - ale ŠŤASTNÁ!"
I proto i já čas od času využiji doprovodu některého z našich gentlemanů, to že jsem nyní bez partnera neznamená, že si nemohu užívat života, jako bych ho měla.

 

Dost o mně, vybrala jsem v rychlosti další inspirativní příběhy našich spokojených zákaznic:

„Proč jsem Vás oslovila? No, když se mě ptáte. Našla jsem si Vás přes internet. Líbilo se mi, že to je takové diskrétní. Byla jsem pozvána na narozeniny. Pak mi ale naše společná kamarádka řekla, že tam bude i expřítel. Ten mě tenkrát nechal kvůli jiné. Nezazlívám mu to. Jen jsem mu to chtěla trošku oplatit. Dělal ze mě hlupačku. Oslovila jsem Vás a našla si vysportovaného krasavce. Šla jsem s ním na narozeniny, jako že to je můj přítel. Užila jsem si prvotního výrazu svého ex, jak se zatvářil, když Toma viděl. Tom byl sympatický, vtipný a měl dvojnásobné ruce než Petr. Byla jsem vnitřně šťastná. Petr mi šel dokonce k baru pogratulovat, že jsem si jistě polepšila. Petr byl také skvělý, ale můj doprovod Tom byl prostě jednička. Jistě má také své mouchy, jako každý chlap. Večer ale zvládnul dokonale. Děkuji.“

 

"Proč jsem využila vašich služeb není třeba rozepisovat, ale pokud mne žádáte i písemně, ráda to s ochotou udělám. Jsem rozvedená dáma (54) s odrostlými dětmi žijícími si již svůj samostatný život. Ráda cestuji, ale nerozumím navigacím a bojím se velkých měst. Proč jsem oslovila MůjZnámý.cz? To je zřejmé. Nechci se vzdát mé jediné lásky, co mi zbyla - cestování. Pocházím z malé severomoravské vesnice a velkoměst se bojím, avšak Miláno, Benátky i Sicílii jsem vždy chtěla navštívit. Můj exmanžel se bál létání, děti na výlet s matkou už nejsou zvědavé a já si chci ještě užít našetřených peněz. Mám se ráda, proto jsem u vás našla sympatického gentlemana, který je sympaťák, stejně věkově a vyzná se v mapě. Díky němu, respektive vám jsem navštívila místa, kam bych se sama neodvážila a vím, že v životě ještě navštívím Paříííž."

 

Zkuste to také, jsem tu pro Vás,

opět Vaše Eliška

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 19. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
sipeji
sipeji 11. 1. 2017

v jistých případech, proč ne

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 10. 1. 2017

Nechodím na ples

Odpovědět
Amanda
Amanda 5. 1. 2017

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 691
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.