Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Anet.ka
Anet.ka
Vloženo 7. 10. 2014
Líbí se mi

I muži mají své dny...

Anet.ka
Anet.ka
Vloženo 7. 10. 2014
Líbí se mi
I muži mají své dny...

I muži mají své dny...

Už se vám to taky stalo?

Jeden den vám něco slíbí, uplyne den, nedej bože víc dnů a už si to nepamatuje... Je to pryč, jako by se nic nestalo, jako by jste se o tom vůbec nebavili, jako by jste si nic neslíbili. Ale pozor, jen do té doby, než mu to náhodou připomenete, a to po tom, co na vás už druhý den naléhá, proč vlastně držíte Bobříka mlčení. Stačí říc: "Nevíš? Tak přemýšlej!" A ouha, on najednou ví a co víc, on to otočí proti vám.

Protože vy jste ta špatná, která si nevšimla, že on toho má chudáček hodně. A vy po něm ještě něco chcete. Navíc, on přece nic nesliboval. A vůbec, tohle teda ne, to se mu totiž nelíbí, že jste vy na něj naštvaná, protože On něco nedodržel!

A jste uražená, opět. Ne proto, že nedodržel slovo, ale teď proto, že svou chybu otočí proti vám. A tak by to bylo stále dokola, kdyby jste nebyla ta moudřejší a neustoupila.

Protože i když mají muži své chyby, bez nich by to prostě nebylo ono, byla by to strašná nuda. A kdo je vlastně bez chyby...? Jak to máte s partnerem vy?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 3. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

my si pomáháme

Odpovědět
mama_na_plny_plyn
mama_na_plny_plyn 10. 2. 2017

Milé zlaté, nechce Vám doma manžel pomoct? Nebo neudělal, co slíbil? U nás to tak funguje taktéž, do chvíle, než partner onemocní. V tu chvíli nastupuju do hvězdného obrazu já. On zůstává s dětmi doma, já nastupuju místo něj do práce a milí zlatý si může vyzkoušet to vše doma sám a po příchodu z práce? No správně, nic nedělám a chovám se stejně jako on, když do té práce chodí. A to máte po jeho návratu do práce o tu otočku.

Odpovědět
avatar

Milé ženy, stačilo by porozumět fungování mužů. Oni to mají opravdu jinak než my. Zaměřují se pouze na aktuální priority ve svém životě a pokud úkol, který jste mu dala nebo o jeho splnění požádala není jeho priorita na úrovni přežití, nebude se na ni soustřeďovat. Není to vůbec mířené proti vám. On to má prostě na seznamu a až bude mít vyřešené všechny ostatní důležitosti, dostane se k tomu. Nedávno jsem slyšela hezký vtip: Muž leží na gauči a říká manželce: "Já vím, že jsem ti slíbil, že umeju ty okna. Myslím na to. Není třeba mi to každých 6 měsíců připomínat" :o))

Odpovědět
antpav
antpav 4. 8. 2016

Tak ten moj nema svoje dni, ale svoje cele etapy v zivote.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 588
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.