Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Lopinka
Lopinka
Vloženo 1. 12. 2014
Líbí se mi

Hledá se muž. ZN.: spěchá

Lopinka
Lopinka
Vloženo 1. 12. 2014
Líbí se mi
Hledá se muž. ZN.: spěchá

Hledá se muž. ZN.: spěchá

Jaké požadavky máte na muže? A nedalo by se z nich třeba něco slevit?

 …. krásný, se smyslem pro rodinu a zábavu, sportovec, aby mi byl oporou, jezdil na výlety, byl pozorný, vážil si mě, byl i mým nejlepším kamarádem, pracovitý, naslouchající, umějící utěšit, povzbudit, zodpovědný a takhle bych mohla pokračovat dále. Je to jen malý výčet toho, jak bychom si představovaly naší budoucí drahou polovičku.

Toto slýchám docela často z úst žen, které hledají a nemohou nalézti. Ze začátku hledání je požadavků hodně. Jak jde čas a samota nám začíná lézt na nervy, pomalu snižujeme nároky. Nedá se říci jak, protože každá na to máme svůj úhel pohledu a názor a sami se rozhodujeme, čeho jsme ochotné se vzdát. Někdy se časem ukáže, že naše snížení požadavků bylo super a natrefily jsme na toho “pravého”. Někdy bohužel ne.

Občas se nedivím, když ženy nikoho nenajdou nebo své hledání vzdají. Když už přestanou sledovat věk a jsou i ochotné risknout vztah se zajíčkem nebo starším ročníkem, najde se vždy něco, co je odradí. Ono i najít místo, kde se “normální” chlapi schovávají, je nadlidský úkol.

Je to již delší dobu, kdy jsem s kamarádkami vyrazila na dámskou jízdu. O dva stoly za námi se usadili chlapci a my jsme po chvilce zjistili, že mezi nimi sedí i nový přítel jedné z nás. Do té doby jsme ho znaly některé osobně, některé jen z doslechu, jako toho “pravého”. Měl skoro vše, o čem jsem psala na začátku. Jaké bylo naše překvapení, když se chlapci začali bavit a po pár panácích z nich začala padat moudra o svých protějšcích. Pomalu nám začaly tvrdnout rysy a přemýšlely jsme, zda o nás vědí nebo zda se nám to jen zdá. Snažily jsme se dotyčnou rozptýlit, aby po svém “pravém” nehodila popelník nebo jiný předmět, který měla po ruce. Z jejich rozhovoru jsme se dozvěděli a teď budu citovat: “Tvl si myslí, že když mi napíše, že se s zí poseru? Na to ať zapomene. Já po ní chci jediné ….. děsný smích.

Rozhodly jsme se, že si budeme hrát. Přesvědčily jsme jí, aby nám půjčila mobil a začali si dopisovat s “pravým” u vedlejšího stolu. Možná vám to přijde jako nefér hra, ale věřte, že v tu chvíli člověk hodně vystřízlivý a přes počáteční vztek nevidí na metr. Každá zpráva, která byla zaslána, byla také citována u vedlejšího stolu, komentována a zapíjena. Poplácání po ramenou, jak jí má zmáklou a podobné plky. Rozhodly jsme se, že nám nestojí za to, jí více trápit a rozhodly jsme se odejít. Z odchodu jsme měly obavy, ale musí říct, že dotyčná zvládla svůj odchod na jedničku. Bez jakéhokoliv náznaku vzteku se zvedla a když procházela okolo stolu “pravého”, usmála se, dala mu pusu a prohlásila, že se sejdou doma. Výraz na jeho tváři se opravdu popsat nedá a ticho, které zavládlo nad stolem bylo k nezaplacení. Jaké bylo překvapení, že do pěti minut přišla zvídavá sms …..

Co vám budu povídat, spolu již nejsou a není se čemu divit. Co ale vzešlo z této situace bylo to, že i přes zlomené srdce dokázala slevit ze svých nároků, zaměřila se na ty pro ní nejdůležitější a začala znovu a lépe. Už  totiž nehledala “pravého”, hledala přítele, milence a manžela v jednom a to se jí podařilo. Když jsem se jí po čase zeptala, jestli je to “pravý”, jen se usmála a řekla ano.

Jak se pozná? Zněla má další otázka a ona spustila. Víš on má to, co já opravdu potřebuji a přála bych to každé. Upřímné objetí, láska, přátelství, uznání, podpora, vědomí, že mám chlapa v pravém slova smyslu, co se nebojí a bojuje za nás oba a spousty dalších kladných věcí. Ustoupila a vyhrála. Vyčlenila ty nejdůležitější věci, na kterých je postaven vztah. Přestala trvat na těch povrchních, které může kdykoliv odvát vítr. A víte kde ho našla? Žádná diskotéka, hospoda nebo fitness ….. byl celou dobu v jejím okolí, jen ona ho přes své nákladné požadavky neviděla ...

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 2. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

nemyslím si

Odpovědět
Viera1
Viera1 27. 12. 2014

ani ja si to nemyslim

Odpovědět
Mia.Maya.Anu.M
Mia.Maya.Anu.M 12. 12. 2014

O.. ooouuuuu.... "vychutnaly" jste si ho náramně Chválím na vynikající nápadeček, který ho posadil na zadeček /čti: prdel/

Odpovědět
Maty007
Maty007 10. 12. 2014

Nemyslím, že každá žena slevuje ze svých požadavků jen proto, že jí ujíždí vlak...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 743
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.