Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Michaela Nováková
Vloženo 18. 11. 2019
Líbí se mi

Erotická povídka - zásilka z Růžového slona

avatar
Michaela Nováková
Vloženo 18. 11. 2019
Líbí se mi
Erotická povídka - zásilka z Růžového slona

Erotická povídka - zásilka z Růžového slona

 Ruzovyslon.cz vibrátory TOP 20

Pracuji jako poštovní doručovatel. Doručuji balíčky a různé zásilky. Jednou se mi stal velmi nevšední erotický zážitek. Toho dne, kdy se tento zážitek stal, jsem měl odpolední směnu. Bylo již osm hodin večer a mě zbývala doručit poslední zásilka. Zásilka to byla poměrně malá. Zazvonil jsem na zvonek se jménem Stejskalová. Ozval se chraplavě vzrušující hlas. Řekl jsem, že doručuji zásilku. Slečna na druhém konci se mě zeptala, zda bych jí balíček nepřinesl nahoru. Po chvilce váhání jsem nakonec souhlasil. Zeptal jsem se, ještě do jakého patra mám přijít a byl jsem puštěn do baráku. Vyjel jsem výtahem do třetího patra. Ve dveřích na mě čekala krásná brunetka. Její věk jsem odhadoval tak kolem pětatřiceti let. Na sobě měla jen flísový župánek. Ten se jí nenápadně otvíral a tak se mi naskytl pohled na její bujné poprsí. Předal jsem jí zásilku. Začala hned přede mnou balíček rozbalovat. K mému velkému překvapení vyndala z krabičky vibrátor. Usmála se na mě a zeptala se mě, jestli bych se na ní nechtěl podívat, jak ho bude zkoušet. To víte, že jsem souhlasil. Zapnula svůj nový vibrátor a zastrčila si ho do své jeskyňky. Vibrátor zasouvala dovnitř, až po jeho okraj. Můj penis stál jako z svíčka. Měl jsem obrovskou chuť se na ní vrhnout a udělat jí to. Přistoupil jsem k ní a začal dráždit jazykem její vztyčené bradavky. Krásná neznámá si dál zasouvala svého robertka do pochvy. Jazykem jsem sjel k pupíku a pak ještě níž - olízl jsem její poštěváček. Slastně začala vzdychat a nechala si již plně lízat její vlhkou jeskyni (tedy ne že by se předtím jakkoliv vzpouzela). Odložili jsme vibrátor a místo tohoto pomocníka jsem do její jamky zasunul svůj penis. Nasadil jsem si jí na svůj úd. Na misionáře. Její útlá jeskyňka se napichovala na mého ptáka. Cítil jsem, že se blížím k vyvrcholení. Vytáhl jsem z její lasturky svůj penis a nabídl jí, aby mi ho kouřila. Strkal jsem jí svého macka do její pusinky. Dráždila mi rukou koule. Nemohl jsem to déle vydržet a vystříkl jsem. Brunetka mě škádlivě kousla do ušního lalůčku a pošeptala mi do ucha, že se moc těší na další doručování balíčku.

Vibrátory a mnoho dalšího koupíte po kliknutí na banner. Diskrétní balení v krabici je samozřejmost . Na úvodní fotce produkt z Amazonu, pro pobavení, aneb jak to opravdu z Růžového slona nevypadá a vypadat by nemělo .

 Ruzovyslon.cz vibrátory TOP 20

PS: Ve Fruitisimu (ovocné a zeleninové freshe) nyní můžete podpořit #MOVEMBER zakoupením samolepky knírku za 5 Kč . Prevence je důležitá a byla tu od nepaměti, již v devadesátých letech na zápalkách solo TWO EGGS  .

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 23. 5. 2020

Odpovědět
sasidlo
sasidlo 27. 4. 2020

Odpovědět
radzden
radzden 13. 2. 2020

Odpovědět
Atevy
Atevy 9. 1. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 19. 11. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 144
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.