Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Klárii.nka
Klárii.nka
Vloženo 8. 7. 2019
Líbí se mi

Dovolená ve Vídni

Klárii.nka
Klárii.nka
Vloženo 8. 7. 2019
Líbí se mi
Dovolená ve Vídni

Dovolená ve Vídni

Chtěla bych vás pobavit historkou ze začátku dovolené ve Vídni. Byli jsme zde s přítelem ubytovaní v jednom krásném a luxusním hotelu. Parkování stálo 20€, takže jsme se rozhodli nechat auto 20 minut od hotelu. Jelikož bylo dost horko, došli jsme do hotelu celkem zmoženi a nebyl na nás asi moc hezký pohled když po nás slečna recepční chtěla občanky, přítel zjisil, že nechal peněženku v autě. Nastalo dohadování, zda nemůžou ubytovat alespoň mě, abychom si mohli dát věci na pokoj a přítele zapsat potom. Jako naschvál bylo toto ubytování psáno na něj, takže ne, museli jsme se vrátit do auta pro jeho občanku.

Usoudila jsem, že dám raději těch 20€ než jít pak zase zpátky, protože jsme se chtěli jít ještě projít po městě a už bylo celkem pozdě. Přijeli jsme tedy na poslední křižovatku u hotelu, přítel se na semaforu zařadil za stojící auto, naskočila zelená a nic, auto nejelo. Chvíli jsme čekali a pak jsem řekla, aby na něj zatroubil. No, po chvíli jsme zjistili, že stojíme v pruhu pro parkování a že to auto opravdu neodjede, i když na něj budeme troubit. Jo a to parkování bylo zdarma, protože byl víkend.

To už jsem se celkem dost bavila. Přišli jsme tedy znovu na recepci, konečně nás ubytovali, všechno v pohodě. Došli jsme na pokoj a šli se opláchnout. Za chvíli přišel přítel a v ruce držel utrženou mýdlenku.. to už jsem se opravdu smála na hlas. Připadali jsme si jako největší ostudy.

A aby toho nebylo málo, všechny obchody zavírali v 18:00, ale my se do města dostali asi okolo 19:00. Fakt jako naschvál. Nakonec jsme na mapách našli jeden jediný obchůdek, který měl otevřeno do 21:00. Přiřítili jsme se tam pár minut před zavíračkou a byli fakt šťastní, že mají alespoň čoko muffiny (viz. foto).

 

 

P.S. mýdlenku jsme přidělali a nikdo nic nepoznal

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
xxkouckaxx
xxkouckaxx 1. 6. 2020

paráda

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 28. 5. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 26. 3. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 10. 1. 2020

prima

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 9. 1. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 077
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.