Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

David Zábrž
David Zábrž
Vloženo 16. 3. 2016
Líbí se mi

Děkuji-přes 160 srdcí. Čtěte 2.část: Jak zaujmout a pochopit muže

David Zábrž
David Zábrž
Vloženo 16. 3. 2016
Líbí se mi
Děkuji-přes 160 srdcí. Čtěte 2.část: Jak zaujmout a pochopit muže

Děkuji-přes 160 srdcí. Čtěte 2.část: Jak zaujmout a pochopit muže

Dámy, i vy jste silnou inspirací pro mne. Těší mne váš zájem o téma. Přináším tedy další čtyři rady, které vám snad pomohou pro ještě širší úsměv na tváři.

Jmenuji se David Zábrž  a vystudoval jsem vysokou školu s tématem Řízení lidských zdrojů, ve volných chvílích studuji zahraniční analýzy týkající se interpersonálních vztahů. Abych pomohl také ženám, které nás zatím nevyzkoušely - naši seriózní agenturu, přináším Vám několik rad v etapách - vždy čtyři body ve čtyřech článcích. Dnes 2/4.

Píši to na rovinu, bez zastírání tak, jak jsem to během let, kdy jsem sledoval mezilidské vztahy, napozoroval. Budu psát pravidelně o těchto bodech, dnes ty tučné:

1. GENTLE-women

2. Nechte se vést

3. Hospodyňka

4. Otevřenost

5. Chvalte

6. Sociální

7. Energie

8. Úsměv

9. Buďte empatická

10. Placení

11. Polibek

12. Vlasy

13. Nálady

14. Nepodceňujte se

15. Chlapy jsou neřádi a tak jsem sama

16. Rizikové partie a jak je schovat

 

5. Chvalte
Muži jsou jako malé děti, říkáte si. Je to možná pravda, jelikož co jsou dospělí obecně. Děti, jen o něco starší a s většími zkušenostmi. Důležité pro muže je, abyste ho viděla jako modlu. Jako svoji životní mantru, která by bez něj nemohla žít. Chvalte ho za maličkosti. Pochvalte ho, jak je super, že tu poličku přidělal už po 14ti dnech, co jste o to požádala a že nevadí, že je trošku na křivo. Nedělejte to hlavně ironicky. Upřímně ho pravidelně chvalte. Čím více ho budete chválit, tím více on bude dělat věcí sám od sebe. Hlavně musíte být trpělivá a už nikdy nepřestat chválit.

 

6. Sociální
Zda-li chcete, potkat toho pravého prince, choďte mezi lidi. I kdybyste měl jezdit sám v MHD, může vedle vás přisednout přesně to, co hledáte. Hlavně se nikde nezavírejte a neuzavírejte. To je cesta do pekel. Čím více budete společenská a pokud možno dokonce středem pozornosti, tím možná budete atraktivnější.

 

7. Energie
Buďte emoční a živé. Muži mají rádi akci. Milují spontánní ženy. Možná proto, že jich moc není. Žijeme ve světě svázanosti, kdy málokdo si může dovolit druhý den odletět na týden na dovolenou. Buďte tedy alespoň živel tady & teď. Buďte emoční, buďte živá.

 

8. Úsměv
Úsměv sluší každému. Mediální kampaň, kterou mělo jedno celorepublikové rádio. A je to pravda. Hlavně se stále zlehka usmívejte. Lidi mají rádi pozitivní lidi. Vyhledávají je. Nemluvte negativně, co se nepodařilo, co vás nebaví a jak k vám byl život krutý. Každý má něco. Vyřešte si své problémy sáma a neobtěžujte s tím ostatní. Takže, stálý a lehký úsměv během celé doby, co spolu trávíte společné chvíle. Muži mají za úkol být vtipní. Čím jsou vtipnější, tím jsou atraktivnější. Ženy mají za úkol se pěkně smát. Čím je jejich smích hezčí pro muže, tím se stávají atraktivnější. Někdy se smějte až neúměrně, proti tomu, co řekl. Zvedá vám to kredit. A dámy, stop chrochtání.

 

Naše agentura pomáhá osamělým ženám, naši gentlemani je doprovází na různé kulturní akce, plesy, hostiny, narozeniny, apod. Za tu dobu jsme se staly odborníky přes mezilidské vztahy a etiku. Nyní proto připravujeme konferenci: Trendy ve vystupování na veřejnosti, v příštím díle vám sem pošlu dáreček v podobě významné slevy

 

Dámy, v případě dotazů se neváhejte obrátit přímo na mě na emailu david@mujznamy.cz nebo na moji kolegyni Elišku, která se zde s Vámi čas od času dělí o naše zážitky s klienty.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 25. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 5. 1. 2019

Odpovědět
benca
benca 11. 4. 2016

super

Odpovědět
Amanda
Amanda 16. 3. 2016

Jojo

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 439
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.