Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Veronika Kovarova
Vloženo 10. 9. 2019
Líbí se mi

Co nového v oblasti partnerských vztahů přináší podzimní čas?

avatar
Veronika Kovarova
Vloženo 10. 9. 2019
Líbí se mi
Co nového v oblasti partnerských vztahů přináší podzimní čas?

Co nového v oblasti partnerských vztahů přináší podzimní čas?

Čtení z karet na téma LÁSKA A VZTAHY.

CO NOVÉHO V OBLASTI PARTNERSKÝCH VZTAHŮ PŘINÁŠÍ PODZIMNÍ ČAS?

Z titulního obrázku si vyberte 1 nebo více balíčků karet, ke kterým budete intuitivně vedené. Připomínám, že čtení je kolektivního charakteru, proto může a nemusí vše zcela rezonovat s vaší situací. Je zde prostor pro vaši intuici, jaké informace jsou přímo pro vás.

Celý výklad zastřešuje neopracovaný růženín; kámen lásky. Písmenka mohou pomoci s výběrem toho správného balíčku. Oranžová barva je barvou vztahů, druhého energetického centra emocí, sexuality a kreativity (pánevní oblast).

A nyní si pojďme přiblížit interpretaci každého balíčku.

 

Balíček č. 1

Karty: STAGNACE - ODUŠTĚNÍ A PONAUČENÍ - OSMIČKA HOLÍ

Nastal ten správný čas a vy jste si uvědomila, že je potřeba propustit veškerou bolest, která se vám usídlila v srdci. Podzimní čas zde vnímám jako obrovskou příležitost k odpuštění, a to nejen těm, kteří vám z vašeho pohledu ublížili, ale i sama sobě. Za nic nenesete vinu, události se staly tak, jak se stát měly. Dejte si pauzu, pokud cokoli řešíte, dejte tomu čas. Právě čas je nejsilnějším léčitelem a čeká na vás období, za které budete skutečně vděčná, protože se události v partnerské oblasti ke konci podzimu skutečně rozpohybují. Přichází vášeň a tolik, kolik toho uvolníte z minulosti, tolik toho bude naplněno vášní z nových začátků. TEĎ je ten čas se uvolnit a postupně se připravit na krásné období.

 

Balíček č. 2

Karty: PROSPERITA - VŠÍMEJTE SI VAROVNÝCH SIGNÁLŮ - ESO HOLÍ

Pro partnerství padly jedny z nejsilnějších karet, čímž vás mohu ubezpečit, že podzimní čas přinese velké novinky. Je tu krásná karta Prosperity – v tarotu Slunce – a to je hlavní rodinná karta, děti, hojnost a naplnění. Pokud jste ve vztahu, zaznamenáte určitou změnu, zažehnutí jiskry. Pokud nejste ve vztahu, přichází k vám vlna lásky a vášně, takové, která rozzáří nejen vaše srdce, ale naplnění pocítíte i na úrovni duše. Doporučím vám jedno, hlídejte si svoje postoje, abyste neopakovala něco, co patří cyklům minulosti. Varovné signály zde vnímám jako něco, co by se mohlo přenést z minulosti do přítomnosti. Berte vše nové jako skutečně nové, je to na vás, jak s daným poznáním naložíte. MÁTE vše ve svých rukou.

 

Balíček č. 3

Karty: VMĚŠOVÁNÍ - ZANECHTE SNAH VŠECHNO ŘÍDIT - ČTYŘKA HOLÍ

Podzim pro vás bude o propouštění všech neužitečných a všetečných myšlenek, které by mohly vaše partnerství narušit. Pusťte se skutečně té úzkoprsé tendence všechno kontrolovat. A dále nechte ostatní, ať si říkají, co chtějí. Váš život, vaše volba. V tomto případě, pokud jste ve vztahu, tak podzim může být časem, kdy se s partnerem posunete – společné bydlení, zásnuby, svatba. Můžete společně dospět k rozhodnutí, které bude hodno velké oslavy. Pokud ve vztahu nejste, tak tím, že se uvolníte, docílíte určité jednoty sama/sám v sobě. A to bude silným magnetem pro příchod toho správného partnera, který vás může obohatit v zimním čase svojí přítomností. DAR poznání.

 

Balíček č. 4

Karty: POCHYBNOSTI - PODVOD - RYTÍŘ MEČŮ

O čem neustále pochybujete? Co ve vás převládá? Partnerství není o pochybách, ale o víře, naději a důvěře. Pokud nezačnete důvěřovat sama sobě, tak ty masky neshodíte. V tomto případě se nabízejí dvě varianty interpretace – buď kolem vás krouží láska, partner a vy ho nevidíte, nebo díky vzkříšení důvěry v sebe sama postupně odhodíte ochranné postoje, kvůli kterým nechcete nikoho pustit do svého života, srdce … a ten partner přijde. Dojde k rozpoznání. Na pozadí celé scény tady vnímám charismatického muže, který ví, co chce. Rozhodnutí je čistě na vás, jestli se budete lásce podvědomě vyhýbat, nebo s důvěrou otevřete svoje srdce. NADĚJE a další šance o tom bude podzim.

 

Výklady pro všechny balíčky jsou skutečně silné. Cítím obrovský posun vpřed v oblasti partnerství. Podzim bude velmi léčivé období, které s odměnami na sebe nenechá dlouho čekat.

V případě zájmu o podrobnější výklad jsou zde tyto možnosti:

3 otázky - 600 Kč (mailem), velký výklad bez otázek - 1100 Kč (mailem), velký výklad online konzultace - 1500 Kč.

Rezervace přijímám na mailu: veronika@veronika.vision

 

Přeji všem mnoho štěstí a nalezení klidu a lásky v náruči toho druhého.

Veronika

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 11. 9. 2019

Zajímavé.

Odpovědět
avatar
Veronika Kovarova 11. 9. 2019

Tamara
Tamara 10. 9. 2019

Po více než 31.letech spokojeného manželství vím, že na vztahu se musí pracovat, důležitá je víra v toho druhého a přijetí ho se vším všudy. Nic není jen tak, chtít musí vždy oba. Velice si manžela vážím, vážíme si každého dne, který spolu strávíme.

Odpovědět
avatar
Veronika Kovarova 11. 9. 2019

Krásné a z celého děkuji za Váš komentář, který v sobě nese hlubokou moudrost.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 013
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.