Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kátfa
Kátfa
Vloženo 20. 4. 2017
Líbí se mi

Chystáte se letos říci své "ANO"? Zde jsou tipy, jak si se svatbou snadno poradit a užít na 100 %

Kátfa
Kátfa
Vloženo 20. 4. 2017
Líbí se mi
Chystáte se letos říci  své "ANO"? Zde jsou tipy, jak si se svatbou snadno poradit a užít na 100 %

Chystáte se letos říci své "ANO"? Zde jsou tipy, jak si se svatbou snadno poradit a užít na 100 %

Čeká některou z vás ta krásná událost, kdy řeknete svému milovanému své "ano"? Jistě teď máte plnou hlavu starostí, co krom šatů a prstýnků je třeba zařídit. Právě pro vás tu máme malé shrnutí, na čem záleží a na co si dát pozor.

Finance

Každá svatba se odráží od financí. Udělejte si základní představu, kolik chcete a hlavně můžete za svatbu utratit. Nepočítejte s penězi od svatebčanů. Pokud něco obdržíte, bude to velmi milé plus, ale neberte to jako samozřejmost. Můžete být nakonec zklamaní a i to si budete navždy pamatovat!

Počet hostů

Od peněz se bude odvíjet počet svatebčanů. Pamatujte si, že je to váš „jediný“ den, proto tam mějte především vaše blízké a dobré kamarády. Také zde má přednost kvalita před kvantitou.

Mějte na paměti, že daleko lepší je, když se svatebčané znají. Atmosféra je pak přátelštější. Zauvažujte nad variantou, kdy pozvete jen ty, se kterými se vídáte a znáte. Nebude příliš vhodné zvát ze slušnosti známé, kteří jsou přáteli jen "na oko“. Budete se neustále hlídat, a den uteče jako voda, a pak zjistíte, že jste si zaplatili velmi drahou párty pro všechny ostatní mimo vás.

 

Vyberte si profesionály

V tento den budete s drahou polovičkou středem všeho dění, svěřte se proto do rukou odborníkům, kteří mají zkušenosti, jedině tak budete celý den sebevědomá a spokojená. Rozhodně se nechte nalíčit vizážistkou (nevsázejte na svou zručnost, o svatební den budete nervózní). Šikovné ruce také ocení ti, kteří nejsou dostatečně fotogeničtí.

Abyste na fotografiích vypadala senzačně, zaručí opět profík. Na fotografovi nešetřete, fotky jsou vzpomínky, ke kterým se budete dříve či později vracet.

Dalším profesionálem, který by se měl na svatbě objevit, je dobře hrající kapela nebo DJ.
Pohlídejte si, že nemají dlouhé přestávky, příliš dlouhé prodlevy hosty nudí a může to být důvod jejich předčasného odchodu domů. Předem také prodiskutujte hudební playlist, každý hudebník se vašemu přání rád přizpůsobí, pokud s žádostí přijdete.

Organizace

Domluvte se s nějakou dobrou kamarádkou, která by za vás převzala organizaci svatebního dne, vyhnete se tak obrovskému stresu, který by vám mohl zkazit náladu. Den si chcete užít, nechcete být obtěžováni starostmi typu - roztrhla jsem si šaty, zapomněla jsem deštník, utrhl se mi knoflík, hledá se dítě, rozlilo se víno atd. Přenechejte to pro tentokrát někomu jinému. Vždy se totiž najde dobrá duše, která ráda pomůže.

 


Chcete-li mít kvalitní a zábavnou svatbu se spokojenými hosty, zaměřte se na vizáž nevěsty a ženicha, prostory oslavy, fotografova, hudbu a na dostatečné množství občerstvení. Protože s plným žaludkem je vše hned veselejší.


Hodně štěstí

 http://katfoblog.blogspot.cz/

 

PS: Přečtěte si také o otiketě u svatebního stolu

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 17. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

Odpovědět
vendilka3
vendilka3 16. 7. 2017

My jsme letos rok po svatbě

Odpovědět
Tereza N.
Tereza N. 25. 4. 2017

Lrtos mam dve tak sem zvedava...

Odpovědět
janinovako
janinovako 24. 4. 2017

Letos se chystáme do toho praštit !

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 464
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.