Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Denisa Sobolová
Vloženo 27. 12. 2020
Líbí se mi

Bilancujeme starý a vítáme nový rok 2021

avatar
Denisa Sobolová
Vloženo 27. 12. 2020
Líbí se mi
Bilancujeme starý a vítáme nový rok 2021

Bilancujeme starý a vítáme nový rok 2021

Po roce by mělo přijít opět bilancování. Pro mnoho z nás to musí být tak těžké po tom, co nás tento rok potkalo.

Nicméně, skrze mnoho věcí ho vnímám pozitivně. Mnohá uvědomění, na která jsme neměli čas, objevování, léčení, hluboká propojení, zklidnění...

Je zvláštní, jak osud někdy zamíchá kartami... Jak jimi pořád míchá...

Ale já mám stále chuť křičet: míchej dál, ať ten život za něco stojí!

Častokrát jsem měla pocit, že bych měla mít výčitky, protože přece dělám něco, co se normálně nedělá. Ale život je o rozhodnutí. A já jsem se rozhodla nemít výčitky z toho, že žiju.

Možná si některými situacemi občas kompenzujeme něco, co bychom nikdy normálně neudělali. Možná si chceme něco dokázat. A možná jen chceme být a užívat si přítomný okamžik.

Protože dřív se pořád říkalo, že někam spěcháme a nemáme čas. Teď se situace pro mnohé změnila. A najednou vyvstává otázka, jestli ten spěch nebyl spíše jen útěk před námi samotnými, abychom nemuseli myslet na to, co nás trápí, jak to změnit a abychom nemuseli zabředávat zbytečně hluboko. Když ten čas je, najednou nevíme, co s ním.

I přes různá zavření jsem vděčná všem, také těm, kteří mi dali příležitost někde účinkovat. I přes omezení to byl rok, kde jsem se poprvé mihla celkem ve třech mini projektech. Možná je to málo, ale pro mě, toho času nepolíbenou a jen snící panenkou, to byl zvrat.

Pořád věřím a těším se.

A stejně tak přeji všem, udělejte si ho takový, jaký ho alespoň trochu chcete mít, ať je pro vás krásný, bohatý po všech stránkách, prožitý a naplněný.

Přeji nám všem, ať si vytvoříme náš vlastní svět, kde žijeme tak, jak si přejeme. Kde nikdo nesoudí, kde je nám dobře a jsme spolu rádi.

Krásný nový rok!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
KamilaK
KamilaK 29. 12. 2020

Já se těším na nový rok - všechny kostlivce nechám ve skříni a vracet se k nim nebudu

Odpovědět
avatar
Denisa Sobolová 29. 12. 2020

Děkuji mockrát za skvělý komentář! Přesně tak, nechme za sebou, co nám už neprospívá a jděme dále s radostí! Vše dobré přeji!

Kahomar
Kahomar 27. 12. 2020

Skoro se bojím, aby to nebylo jako rouhání, ale pro naší rodinu vlastně tento rok nebyl nijak zlý. Otec se vcelku statečně vyhrabal z vleklejších zdravotních potíží, my s manželem jsme měli práci a plat v nezměněné podobě, k tomu navíc pár týdnů placeného covidového volna. Výletů a cestování jsme si užili (sice jen po Čechách) také víc jak v předchozích letech, právě proto, že do ciziny jsme se nedostali. Obě vnučky jsou zdravé a šikovné, všechny tři dospělé děti též. A státní restrikce nás nijak extra neomezují. Snad jen živá kultura trošku chybí, ale vykompenzovali jsme jí právě těmi výlety po vlasti České. Takže za mně to byl DOBRÝ ROK.

Odpovědět
avatar
Denisa Sobolová 29. 12. 2020

Úžasné! Mám radost z takového přívalu pozitivních slov a přeji Vám, ať je příští rok ještě lepší než tento. Do každého roku chodíme s tímto očekáváním, a věřím, že na nás nejvíc záleží, jaký bude.

hudlenka
hudlenka 27. 12. 2020

Ano, letošní bilancování bude tak trochu nuda, aspoň pro mne, moc jsme necestovali, manžel měl velké zdravotní potíže, ale zase to vyvažuje narození vnoučka....tak uvidíme...

Odpovědět
avatar
Denisa Sobolová 29. 12. 2020

Ten příští rok bude určitě lepší a krásný! Držím pěsti a hlavně buďte zdrávi!

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 119
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.