Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Eva K.
Eva K.
Vloženo 30. 11. 2020
Líbí se mi

Benefiční live stream koncert Jaroslava Svěceného pro hospice

Eva K.
Eva K.
Vloženo 30. 11. 2020
Líbí se mi
Benefiční live stream koncert Jaroslava Svěceného pro hospice

Benefiční live stream koncert Jaroslava Svěceného pro hospice

Tradiční dobročinní koncert Jaroslava Svěceného a klavíristky Lucie Tóth pro Nadační fond Umění doprovázet letos se nakonec uskuteční, ale tak trochu "netradičně". Koncert bude vysílán on-line, a to v pondělí, 30. listopadu 2020 od 19:00 hodin na facebookovém profilu fondu, který již čtrnáct let patří mezi významné podporovatele hospiců a hospicového hnutí v České republice.

"S Nadačním fondem Umění doprovázet spolupracuji již mnoho let, takže problematika hospiců je mi poměrně dobře známa," říká Jaroslav Svěcený ke svému vystoupení na podporu hospiců. "Osobně jsem navštívil i některé hospice, kde jsem hrál pro těžce nemocné pacienty. Při té příležitosti jsem si uvědomil, jak důležitou roli hospicová péče v naší společnosti má a jsem opravdu rád, že mohu hospicovou myšlenku dlouhodobě podporovat," dodává houslový virtuoz.

"Benefiční koncert Jaroslava Svěceného pořádáme v Terezínském sále Břevnovského kláštera již pošesté," říká Hana Haráková, zakladatelka a předsedkyně správní rady nadačního fondu. "Aktuální situace nám letos sice nedovoluje setkat se osobně, ale my jsme se nevzdali a připravili pro vás tento koncert on-line," dodává paní Hana. Live stream s Jaroslavem Svěceným a Lucií Tóth můžete sledovat na facebookovém profilu zmíněného nadačního fondu: www.facebook.com/umenidoprovazet

"Věříme, že ačkoli letos nebudeme prodávat klasické vstupenky, posluchači využijí možnosti podpořit náš fond jinou formou - dárcovskou SMS nebo zasláním daru na účet. Nám se tak podaří získat finanční prostředky, které jako v minulých ročnících věnujeme na nákup přístrojů a zdravotnických pomůcek, které velkou měrou pomáhají nejen zlepšit kvalitu života pacientů v jeho závěrečné fázi, ale také velmi usnadňují práci ošetřujícího personálu," vysvětluje hlavní organizátorka koncertu.

Symbolické vstupné na tento koncert mohou posluchači poslat na číslo účtu 0397915339/0800 nebo formou dárcovské SMS ve tvaru: DMS PROHOSPICE 30 nebo DMS PROHOSPICE 60 nebo DMS PROHOSPICE 90 na telefonní číslo 87 777.

Děkujeme za vaši podporu.

Eva

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 1. 12. 2020

Super akce.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 30. 11. 2020

skvělá akce pro podporu potřebných

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 115
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.