Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Matra
vloženo 12. 7. 2018
Líbí se mi

Běh na opravdu dlouhou trať aneb když se běžci berou

avatar
Matra
vloženo 12. 7. 2018
Líbí se mi
Běh na opravdu dlouhou trať aneb když se běžci berou

Běh na opravdu dlouhou trať aneb když se běžci berou

 Náš den „D“ jsme vybrali v říjnu a nyní vám ho rádi přiblížíme.

Začalo to zásnubami. Nebojte se, žádná romantika typu svíčky na dráze, klenutí na tréninku, ani v cíli závodu se nekonala. Jak to proběhlo si necháme pro sebe. Následoval oznam rodičům, což jsme nějak zvládli a začali jsme s přípravami.

Od začátku, kdy jsme plánovali naši svatbu jsme věděli, že si ji především chceme užít a mít ji lehce spojenou s během. Jelikož jsme oba sportovci a já navíc milovnice folklóru a tradic, snažili jsme se vše skloubit.

První krok byla volba svatebního oznámení. Ve spolupráci s kamarádem grafikem jsme připravili návrh ve formě startovního čísla. Jsme smíšený Česko-slovenský pár, proto jsme se rozhodli tento motiv přenést i na kartu, která oznámí tuto krásnou novinu všem blízkým. Zvolili jsme elegantní styl, aby bylo jasné, že jde o velkou slávu. Zároveň těm, kteří ví, jak to chodí na běžeckých závodech připomnělo právě ono číslo běžce. Naše, v tuto chvíli bylo jedno pro oba a je jasné jaké to bylo. Pro lepší pochopení, kdo, kdy se má kam dostavit jsme připravili doplňující kartičky s pozváním k svatebnímu stolu, či na večerní pařbu.

Místo

Svatba v říjnu nedává moc možností, proto jsme se rozhodli pro interiér. Mě už dávno (právě ve škole lidového tance) okouzlil zrekonstruovaný prostor bývalé sýpky v Medlánkách, kde jsem si představovala tu romantiku, při prvním novomanželském tanci. Klaplo to! Prostor byl dostupný a my jsme mohli plánovat další kroky.

   

Jak to už bývá každé nevěsty i já měla své sny o dlouhých bílých šatech, kytce, a především svatbě v kostele. Jakub je skvělý a přistoupil dokonce na svatební obřad se mší svatou a mně se splnil sen, jak mě tatínek vedl k oltáři.   

Po východu z kostela pro nás kamarádi připravili malé překvapení. Do společného života jsme opravdu vběhli a společně jsme proběhli cílovou pásku až do stanice s našim společným příjmením.

S během jsme to nechtěli moc přehánět, ale bylo téměř žádoucí zajít se vyfotit na místo, kde jsme se poznali a trávili spoustu společných chvil. Vytvořili jsme tak nádherné fotky na dráze, které nám spojení s během bude připomínat do konce života.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Clairest 14. 7. 2018

Zajímavé, gratuluji!

odpovědět
avatar
Matra 16. 7. 2018

Děkuji

avatar
Ovace 13. 7. 2018

odpovědět
avatar
Marsy 12. 7. 2018

krása, přeji mnoho lásky a štěstí na společné cestě

odpovědět
avatar
Matra 13. 7. 2018

děkujeme

avatar
hudlenka 12. 7. 2018

gratuluji a přeji vám dlouhý společný život

odpovědět
avatar
Matra 13. 7. 2018

děkujeme

avatar
Clariii 12. 7. 2018

odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
81 062
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.