Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Miroslava Jirásková
Vloženo 9. 8. 2019
Líbí se mi

Alchymie lásky

avatar
Miroslava Jirásková
Vloženo 9. 8. 2019
Líbí se mi
Alchymie lásky

Alchymie lásky

S mým budoucím mužem jsem se seznámila úplně neplánovaně, na hodině „německy s úsměvem“. Pamatuji si, jak jsem  mu odpověděla na pozdrav a usmála se na něj.

Další hodinu mi psal na záda, jestli bych s ním nešla do kina. Doprovázel mě z němčiny na kolej, kde jsme bydleli oba. Když jsem po další hodině zůstala delší dobu na toaletách, měl pocit, že bych mu mohla dát najevo, pokud nestojím o doprovod.

Byl mi trochu protivný svým manipulativním chováním, tou svou tichou útočností i asketickým vzhledem. Neuměla jsem ho ale odmítnout a v duchu si za to spílala, když jsem se nudila cestou k dočasnému domovu.

A přesto, nečekané střídání vzpurnosti s jemností mě odpuzovaly i přitahovaly zároveň. Pak mě jednou pozval na čaj a já přijala ze zdvořilosti.

A najednou se něco změnilo, bylo mi příjemné poslouchat tón jeho hlasu, zalíbily se mi jeho ruce – jemné, štíhlé a od pohledu duchovní, anglický čaj, který mi uvařil, byl jemně trpký a pila jsem ho poprvé. Vlažný vztah k němu se změnil našimi prvními polibky.

Uměl ve mně vznítit oheň a dostat mimo reálný svět. Do té doby jsem nic podobného nepoznala. Když se mě po roce zeptal, co mi na něm vadí, nemohla jsem si vzpomenout.

Dával mi pocit, že náš život bude procházka růžovou zahradou a že my dva spolu buď problémy ani nepoznáme anebo je spolu hravě překonáme.

 

Zatímco já jsem necítila potřebu svého mužíčka předělávat, u něho jsem snahu upravit mě svým potřebám vnímala. Byla jsem dost velká na to, jak malé ženy se mu líbily, byla jsem boubelatá v partiích, kde on obdivovat útlost, měla jsem polodlouhé světlé vlasy a jemu se vždy líbily dlouhé černé, nežila jsem příliš aktivně a nesportovala s chutí.

A pak se snažte rozumět alchymii lásky.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 11. 8. 2019

hezký příběh, věřím, že se protiklady přitahují a jste spolu dodnes a šťastní

Odpovědět
lemur
lemur 10. 8. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 015
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.