Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Štěpánka Čápová
Štěpánka Čápová
Vloženo 7. 6. 2016
Líbí se mi

Afrodiziakum, lék i lákadlo na čápy a vrány :-)

Štěpánka Čápová
Štěpánka Čápová
Vloženo 7. 6. 2016
Líbí se mi
Afrodiziakum, lék i lákadlo na čápy a vrány :-)

Afrodiziakum, lék i lákadlo na čápy a vrány :-)

Jahody, sladké to pokušení a dobrota. Celý život toužím se jich jednou přejíst tak až prasknu . Ještě se mi to ale nepodařilo, zbožňuji je tak moc, že kupovanými se přejíst nelze, to bychom jak se říká přišli na buben . Vloni jsem si jich pár i pěstovala, ale armáda slimáků a molic mě o mou laskominu záludně připravovala naprosto nelítostně.

Proto se každoročně vydávám na samosběr jahod a když vidím ten dlouuuuhatááánský řádek před sebou, srdce mi plesá, že si můžu natrhat kolik chci. V neděli vyrážím zas, jupííí!

Za mě jsou jahody rozhodně nejlepší druh ovoce, kdyby existovala jahodová planeta, hned se stěhuju. Zatím jsem ji neobjevila, tak využívám alespoň sezóny jahod a svačím je na střídačku s dalšími druhy mých oblíbených svačin.

A víte, že jahody nejsou jen krásné a lahodné?

Jsou i velmi zdravé a ještě vám mohou pomoci nalákat k vám domů čápa nebo vránu

Jahoda je bohatým zdrojem vitaminu C, obsahuje ho takové množství jako citrusové plody z dalekých krajin a podporuje tak naši imunitu. Mimo vitamin C jsou ale jahody bohaté na vitaminy A, B, E a ty zapříčiňují výbornou ochranu před nádorovými onemocněními, vitamin A také chrání náš zrak, což v dnešní době dívání se dlouhé hodiny do počítače, telefonu jistě není k zahození a navíc vám jahody vytvoří krásnou růž na tváři <span title='Úsměv' class='smile happy'></span>

Jahody, děti a sex?

file9151264692539

A to není vše co jahoda umí,  obsahuje také kyselinu listovou, tolik potřebnou pro vývoj plodu v těhotenství, dále mangan a společně podporují tvorbu krve, dodávají výživu mozku a nervové soustavě.

A víte proč se dává jahoda k sektu? Ano, hezky to vypadá, ale má to i své opodstatnění, s alkoholem se ztrácí zábrany a jahoda napomáhá stimulovat a udržet sexuální apetit <span title='Úsměv' class='smile happy'></span>

Myslím, že těch důvodů, proč si jahody dát je hodně, tak neváhejte, bohužel ty opravdu dobré jsou jen krátce.

A jak si jahody dát? Za mě osobně jsou nejlepší jahody s jahodami <span title='Úsměv' class='smile happy'></span> , ale můžete být i kreativnější, udělat si mix různých druhů ovoce a udělat si krásný ovocný salát k snídani nebo dopolední svačině a velmi ráda mám i rozmixované jahody s podmáslím nebo jahody s bílým jogurtem, takovéto laskominky ode mě mají i klienti s redukčními jídelníčky a můžete mít i vy, ani při redukci ovoce neškrtáme, jen ho zařadíme co správné části dne.

Tak doufám, že do neděle mi uzrají ty nej jahůdky a já se budu moct vrhnout do řádku a udělat si jahodový den od rána až do večera. Párkrát do roka, proč ne

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 24. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

jahody miluji

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

Odpovědět
Jenka
Jenka 14. 6. 2016

Právě začínají zrát na mé zahrádce a fakt jich mám hodně.Podělím své přátele,nadělám marmelády a ty domácí jsou prostě nejlepší.Akorát se nenacpu k prasknutí,protože se jich hodně snist nedá.

Odpovědět
Štěpánka Čápová
Štěpánka Čápová 21. 6. 2016

Jo, tak já se jich jako máločeho nacpat dokážu , letos mě málem při samosběru vypekli, takže mám uschováno na zimu až od této neděle.

Petra H.
Petra H. 14. 6. 2016

Jahody jsou prostě boží!

Odpovědět
Štěpánka Čápová
Štěpánka Čápová 21. 6. 2016

jo to jsou

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 508
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.