Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Lůů
Lůů
Vloženo 3. 12. 2019
Líbí se mi

Adventní zájezdy

Lůů
Lůů
Vloženo 3. 12. 2019
Líbí se mi
Adventní zájezdy

Adventní zájezdy

Romantika i zážitek pro oba....

Předvánoční čas vnímá hodně z nás jako něco zlého, děsivého a nepříjemného. Není divu, v práci je toho až nad hlavu, tma a počasí venku nám také nepřispívá a všudypřítomné reklamy plné pohodových večerů nás přivádí k šílenství.

Ráno do práce, večer z práce, nejradši padnout do postele a koukat do zdi, ale to nejde. Buď něco potřebují děti, nebo pokud je ještě nevlastníme, potřebuje něco drahá polovička. V tom horším případě potřebuje něco naše druhé já i děti. Strašně moc bychom si chtěli taky ukousnout trochu té vánoční nálady, udělat si věnec z chvojí, dojít s kamarádkou na svařák, ale nějak se nám to nedaří.

 

Únik z tohoto shonu nabízí třeba adventní zájezdy do zahraničí. Zájezdy proto, že vás tam doveze někdo jiný a vy se nemusíte zas trápit za volantem a závidět ostatním už pátý kelímek punče. Mnoho agentur a cestovek pořádá jednodenní akce, kdy vás ráno nabere autobus a večer zase přiveze zpět. Možná se teď hrozíte toho autobusu, ale není třeba, staré karosy už dávno nejezdí a nové dálkové autobusy jsou skvěle vybavené i pohodlné a zvládnete se v nich i příjemně prospat. Ve vybrané destinaci pak buď využijte průvodce, nebo vyražte na svou pěst.

Zájezd na adventní trhy je příjemným odpočinkem pro oba, konečně na sebe máte čas a konečně si můžete užívat advent. Jste v jiné zemi, neznámém městě, nikdo vás nehlídá, nehoní, telefon máte snad i vypnutý a můžete si naplno užívat vánoční atmosféry. Ochutnat místní speciality i tradiční pochoutky, vypít svařáku nebo punče co hrdlo ráčí, nakoupit drobnosti pro radost i vánoční dárky pro blízké, obejít si obchody, stánky, podívat se na stromeček a dělat všechno to, co doma tak nějak nestihnete. Tady nemáte jinou volbu, jednou vás sem dovezli a tak si musíte užívat Vánoce, dokud vás zase neodvezou a tak vám nezbývá nic jiného, než zahodit všechny povinnosti a obavy a jen tak nasávat atmosféru.

 

Máte nějaké zaručené tipy, kaam vyrazit??? Podělte se 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
xxkouckaxx
xxkouckaxx 3. 6. 2020

tohle miluji

Odpovědět
Lůů
Lůů 8. 6. 2020

I já

Jankkas
Jankkas 22. 5. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 26. 3. 2020

úžasná atmosféra

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 8. 1. 2020

tyto výlety jsou moc pěkné

Odpovědět
avatar
Anna Csanádiová 20. 12. 2019

Byla jsem ve Vídni a nádhera , ani velká zima nevadila.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 163
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.