Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

silta - blogerka
silta - blogerka
Vloženo 12. 2. 2017
Líbí se mi

Máte rádi klasiku? 9 tipů na snadno dostupný Valentýnský dárek

silta - blogerka
silta - blogerka
Vloženo 12. 2. 2017
Líbí se mi
Máte rádi klasiku? 9 tipů na snadno dostupný Valentýnský dárek

Máte rádi klasiku? 9 tipů na snadno dostupný Valentýnský dárek

Krmte tělo i duši 

Letos připadne Valentýn na pracovní den, takže výlety, celý den v posteli a podobné exkluzivity si většina z nás dopřát nemůže. Láska, zdraví a pohoda jsou samozřejmě nejdůležitější, o tom žádná. Dárky jsou ale taky fajn. Tak jako za práci dostanete odměnu v podobě peněz, tak se taky vzájemně odměňujeme pomocí dárků. Jsou to pozornosti, které vyjadřují, že máte někoho rádi, že vám na něm záleží. Jsme lidi a potřebujeme k životu i věci. Jídlo, oblečení, drobnosti. Potřebujeme krmit tělo, i duši. A ideální je to spojit. Co si tedy k Valentýnu dát?

 

9 prima tipů pro miláčka nebo milou

1. Hrníček, šálek

Je to taková klasika. Ať už na ranní kávičku nebo odpolední čaj. Romantické jsou partnerské hrníčky, které do sebe zapadají nebo ladí motivem. Pokud je partner, či partnerka požitkář, zajděte do starožitnictví nebo bazaru a pořiďte něco originální a stylové. A k tomu přidejte lepší čaje, třeba Magic Fruit od firmy BASILUR a máte krásný dárek od 

2. Čokoláda

Taky nikoho neurazí. Zvolte větší zajímavou bonboniéru, nebo vsaďte na belgické pralinky. Ty jsou zaručeně kvalitní a chutné a můžete si vybrat mix podle sebe a převázat velikou mašlí. Mňam

3. Kytka

Ta je samozřejmě tou pravou pozorností hlavně pro dámy. Pro muže se hodí kytka do bytu v květináči. Volte velkolistou bez květů a doplňte vysvětlením, že byt osvěží i očistí, protože je to vlastně osobní výrobník kyslíku. A nebo mu vtipně darujte kaktus, ten je hodně nenáročný.

4. Kniha 

Krásný dárek od srdíčka. Pokud partnera už znáte, volte knížku podle toho, co ho zajímá, i kdyby Vám se nijak nelíbila, je to přeci jen dárek pro něj. Dobrá volba může být motivační knížka. Tu bych volila životopis zajímavého muže, podnikatele nebo sportovce. Kniha typu: Jak se vylepšit za týden, by mohla urazit. Životní příběh jiného muže naopak zaujme a může motivovat.

5. Masáž

Zajděte spolu večer na masáž, kdyby jen na Thajskou masáž nohou, po náročném pracovním dni vám oběma přijde určitě vhod. Masáž se prostě hodí vždy.

6. Kino, divadlo

Opět klasika, ale pokud máte za sebou pracovní den, bude to fajn relax pro oba. Volte něco méně náročné, vtipné a hlavně, aby to sedle oběma. A nebo může být pán gentleman a zajděte na romantiku a inspirujte se i na doma

7. Večeře

Zajděte do oblíbené restaurace a nechce se obsluhovat. Budete mít příjemný večer a bez námahy. I jenom kavárna a cukrárna jsou fajn. Pořád platí, že láska prochází žaludkem

8. Hodinky, parfém, kabelka, šperk

Pokud chcete zainvestovat, rozhodně ani jedním z této party nic nezkazíte. Určitě dobře vyberete jak pro muže, tak pro ženu.

9. Poukaz na nákup

Pokud chcete zainvestovat, ale s výběrem na jistotu, darujte poukaz na nákup. Vložte ho třeba do Valentýnského přáníčka Přidejte kytku, večeři nebo bonboniéru a bude to dokonalé!

 

 

Válení na gauči, chipsy a pohoda

Pokud vůbec nijak a nic nestíháte, tak si jen v daný den volejte a pište. Dejte si najevo, že jste tady jeden pro druhého, milujete se a jste spolu šťastní. Večer si pak udělejte maximální pohodu. Zelenou mají chipsy, dipy, šunka, vajíčka, víno, televize, válení na gauči. Ať vám je dobře a pohodově.  

A ještě něco pro sebe!

Ať už partnera máte nebo ne, můžete obdarovat i sebe. Pořiďte si cokoliv, co vám udělá radost. Dopřejte si masáž, dobrou čokoládu, kvalitní kávu nebo čaj. Kupte si novou kabelku, náramek, nebo cokoliv nové do šatníku. A nebo si taky pořiďte motivační knížku. Mě zaujala knížka od Lumita Daniela Saviuc. Je to blogerka z Rumunska a její nejčtenější příspěvek se stal základem pro její knížku: 15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní. Někdy je potřeba se věcí nejdříve vzdát, aby uvolnili místo pro ty, které nám budou skutečně ku prospěchu. Jinak prostě nemají kam přijít.

Hlavně mějte prima den!

Silva

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Ivana Navrátilová 19. 6. 2020

Tak to já si letos řekla, že vsadím právě na ty hodinky. Manželovi se totiž ty jeho rozbily, tak jsem mu právě na Valentýna darovala nové. Nakonec jsem vybrala takové pěkné Armani, které jsem našla tady https://www.brasty.cz/panske-hodinky Udělaly mu obrovskou radost.

Odpovědět
avatar
Nina Červenková 24. 6. 2020

Hodinky nejsou špatný nápad. Já bych ráda teď dala nějaké svému muži k narozeninám. Ráda bych je ale i nějak originálně zabalila. Přemýšlím, že na ně zkusím koupit třeba nějakou dřevěnou krabičku. Velmi pěkné mají například tady: https://www.firemnikrabicky.cz/drevene-krabicky/

Jankkas
Jankkas 18. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
avatar
Daniela Labužíková 29. 2. 2020

Tak to já jsem letos dala příteli k Valentýnu opravdu speciální dárek. Miluje totiž rychlou jízdu v autě, a tak jsem mu přes https://autozazitek.cz/ koupila zážitkovou jízdu ve Ferrari.

Odpovědět
avatar
Macina Nováková 31. 8. 2020

Musím souhlasit. Zážitkové dárky jsou vážně super. Taky mám naplánováno, že příštího Valentýna dám manželovi jako dárek nějaký zážitek. Koukala jsem už tak předběžně po nějakých a dost se mi líbí třeba ty, co nabízí tady: https://armik.cz/army-shop-kategorie-zazitkove-darky/

Amanda
Amanda 1. 3. 2017

Jo!

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 371
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.