Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Přiznávám se! Proč tančím a žiju jinak? #Bytsamsebou

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 19. 6. 2016
Líbí se mi
Přiznávám se! Proč tančím a žiju jinak? #Bytsamsebou

Přiznávám se! Proč tančím a žiju jinak? #Bytsamsebou

Přiznávám se. Přes všechny poklony a pochvaly, jak mi to sluší a že jako super šaty a super styl, tak věřte nebo ne, ale byla k tomu dlouháááá cesta… A tak s pravdou ven... 

Tak nějak jsem vypadala ve svých cca 22 letech. Seriózní distingovaná dáma s blbým účesem, bez absolutního citu pro to, jakou barvu na sebe obléknout s ohledem na velikost pozadí a o střihu vlasů raději ani nemluvím. Jsem přeci paní podnikatelka z Prahy, pořádám konference, tak musím nějak vypadat! Začíná éra kostýmků, lodiček a kabelek s heslem „neřeš, kolik ti je, jak se cítíš, hlavně, ať to dobře působí na lidi!“

Nebudu se rozepisovat, co by kdyby a jestli by bylo lepší, aby mi bylo 20 a měla jsem tolik rozumu a nadhledu, co ve 30… A co teprve bude, až mi bude 40!? Myslím, že to dobře vystihl jeden můj přítel, který mne neviděl téměř deset let a první jeho slova s výrazem nachytaného zloděje byla: „Ženská jedna, ty zraješ jako víno! Tak tohle jsem fakt nečekal!" Ne, nezabila jsem ho, smála jsem se stejně jako on a vzala to vlastně jako poklonu. Mám velké štěstí, že v době mých módně nevkusných let nebyl ještě tak rozšířený Google a neexistoval Facebook, a tak je to vlastně úplně zapomenutá doba. Uff!

A co se stalo? Pochopila jsem, kdo jsem, kým jsem a kým chci být. #BYTSAMSEBOU … jak jednoduché, že? Rozhodla jsem se skončit s černou barvou, frčím na barevné vlně už několik let, zamilovala jsem se do dlouhých sukní a šatů. Konečně se cítím být ženou! Jsem prostě sama sebou. A je mi fakt jedno, kdo si co myslí, jak v tom asi vypadám pro ostatní a jestli se to hodí nebo ne. Například dlouhé (někdo by asi přesně řekl LETNÍ) šaty jsem oblékla letos poprvé 8. 3. v sychravé Praze, ale prostě jsem chtěla!

A jak to máte vy? Hledáte se? Našly jste se? Hřešíte někdy proti módě? Přiznáte se? Zkusíte být také samy sebou? 

 

Soutěž o sNový den! Zapojte se! 

Jak už je asi známo, miluji výzvy, a tak jsem přijala další. S Vivantisem jsem se stala na den modelkou, přiznala jsem se ke své vášni pro dlouhé šaty a rozhodla se být sama sebou díky Vivantisu! A tak vyzývám i vás, přiznejte se také, postavte se proti módním předsudkům a ukažte, jak umíte být samy sebou! Ta nejlepší si stejně jako já bude moci prožít svůj módní sNový den a dalších 9 z vás obdrží Vivabalíček plný praktických kosmetických i módních vychytávek.

 

Jak vyhrát? Co pro to udělat? Zapojit se můžete do 15. 7. 2016!

Youtuberky a blogerky mohou nahrát svá videa, napsat blog a vložit na své blogy, youtuby nebo jednoduše sem k nám do kategorie BLOGY (s možností vložit samozřejmě i videa  ) a pak stačí poslat na blogerka@vivantis.cz. Více ve videu od Barušminky ZDE. 

Vy, které chcete kratší a rychlejší podobu, tak stačí jenom foto a vložit na Instagram nebo na facebookovém profilu Vivantis vždy s hastagem #BYTSAMSEBOU. 

Soutěž probíhá od 21. 6. do 15. 7. 2016. Pravidla najdete tady a více info na WWW.VIVANTIS/MODNI-PRIZNANI.

Eva

PS: Díky Vivantisu za další příležitost a zkoušku a mrkněte ještě na další videa i s Jirkou a Bárou.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 24. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

Odpovědět
Ninka
Ninka 11. 3. 2019

tak se snažím být jiná, taková jak bych si přála, po malých krůčcích se daří, je báječné brát inspiraci od jiných žen, můj "problém" je trochu v tom, že se asi příliš starám o druhé na svůj vlastní úkor, také to není dobře..

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 3. 9. 2016

také žiji jinak

Odpovědět
Janinka Ja-Ga
Janinka Ja-Ga 14. 7. 2016

http://www.zenysro.cz/blogy/zdravi-a-zivotni-styl/byt-sam-sebou https://www.facebook.com/janinka.cejkova/videos/895936250516425 Evi díky za připomenutí ;-

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 322
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.