Přiznávám se! Proč tančím a žiju jinak? #Bytsamsebou

avatar
EVA | první ŽENA s.r.o.
vloženo 19. 6. 2016
Líbí se mi
Přiznávám se! Proč tančím a žiju jinak? #Bytsamsebou

Přiznávám se! Proč tančím a žiju jinak? #Bytsamsebou

Přiznávám se. Přes všechny poklony a pochvaly, jak mi to sluší a že jako super šaty a super styl, tak věřte nebo ne, ale byla k tomu dlouháááá cesta… A tak s pravdou ven... 

Tak nějak jsem vypadala ve svých cca 22 letech. Seriózní distingovaná dáma s blbým účesem, bez absolutního citu pro to, jakou barvu na sebe obléknout s ohledem na velikost pozadí a o střihu vlasů raději ani nemluvím. Jsem přeci paní podnikatelka z Prahy, pořádám konference, tak musím nějak vypadat! Začíná éra kostýmků, lodiček a kabelek s heslem „neřeš, kolik ti je, jak se cítíš, hlavně, ať to dobře působí na lidi!“

Nebudu se rozepisovat, co by kdyby a jestli by bylo lepší, aby mi bylo 20 a měla jsem tolik rozumu a nadhledu, co ve 30… A co teprve bude, až mi bude 40!? Myslím, že to dobře vystihl jeden můj přítel, který mne neviděl téměř deset let a první jeho slova s výrazem nachytaného zloděje byla: „Ženská jedna, ty zraješ jako víno! Tak tohle jsem fakt nečekal!" Ne, nezabila jsem ho, smála jsem se stejně jako on a vzala to vlastně jako poklonu. Mám velké štěstí, že v době mých módně nevkusných let nebyl ještě tak rozšířený Google a neexistoval Facebook, a tak je to vlastně úplně zapomenutá doba. Uff!

A co se stalo? Pochopila jsem, kdo jsem, kým jsem a kým chci být. #BYTSAMSEBOU … jak jednoduché, že? Rozhodla jsem se skončit s černou barvou, frčím na barevné vlně už několik let, zamilovala jsem se do dlouhých sukní a šatů. Konečně se cítím být ženou! Jsem prostě sama sebou. A je mi fakt jedno, kdo si co myslí, jak v tom asi vypadám pro ostatní a jestli se to hodí nebo ne. Například dlouhé (někdo by asi přesně řekl LETNÍ) šaty jsem oblékla letos poprvé 8. 3. v sychravé Praze, ale prostě jsem chtěla!

A jak to máte vy? Hledáte se? Našly jste se? Hřešíte někdy proti módě? Přiznáte se? Zkusíte být také samy sebou? 

 

Soutěž o sNový den! Zapojte se! 

Jak už je asi známo, miluji výzvy, a tak jsem přijala další. S Vivantisem jsem se stala na den modelkou, přiznala jsem se ke své vášni pro dlouhé šaty a rozhodla se být sama sebou díky Vivantisu! A tak vyzývám i vás, přiznejte se také, postavte se proti módním předsudkům a ukažte, jak umíte být samy sebou! Ta nejlepší si stejně jako já bude moci prožít svůj módní sNový den a dalších 9 z vás obdrží Vivabalíček plný praktických kosmetických i módních vychytávek.

 

Jak vyhrát? Co pro to udělat? Zapojit se můžete do 15. 7. 2016!

Youtuberky a blogerky mohou nahrát svá videa, napsat blog a vložit na své blogy, youtuby nebo jednoduše sem k nám do kategorie BLOGY (s možností vložit samozřejmě i videa  ) a pak stačí poslat na blogerka@vivantis.cz. Více ve videu od Barušminky ZDE. 

Vy, které chcete kratší a rychlejší podobu, tak stačí jenom foto a vložit na Instagram nebo na facebookovém profilu Vivantis vždy s hastagem #BYTSAMSEBOU. 

Soutěž probíhá od 21. 6. do 15. 7. 2016. Pravidla najdete tady a více info na WWW.VIVANTIS/MODNI-PRIZNANI.

Eva

PS: Díky Vivantisu za další příležitost a zkoušku a mrkněte ještě na další videa i s Jirkou a Bárou.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Siraellen 3. 9. 2016

také žiji jinak

odpovědět
avatar
Janinka Ja-Ga 14. 7. 2016

http://www.zenysro.cz/blogy/zdravi-a-zivotni-styl/byt-sam-sebou https://www.facebook.com/janinka.cejkova/videos/895936250516425 Evi díky za připomenutí ;-

odpovědět
avatar
megan1 5. 7. 2016

odpovědět
avatar
gattino13 29. 6. 2016

odpovědět
avatar
gattino13 29. 6. 2016

:-

odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
9
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
68 432
registrovaných inspirativních žen
2 889
testovaných produktů
108 807
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.