Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LilyAnn
LilyAnn
Vloženo 22. 10. 2018
Líbí se mi

Zpátky v čase

LilyAnn
LilyAnn
Vloženo 22. 10. 2018
Líbí se mi
Zpátky v čase

Zpátky v čase

Vzpomínáte na své dětství  Já si na něj vzpomenu čas od času. Úplně si vzpomínám, jak ségra jeden čas si nechala vařit od babičky jenom krupicovou kaši. Jak jsem jí neudělala nic dobrého. Jednou jsem jí například zamkla v ložnici u babičky. To byl řev, slyšeli to všichni  Ikdyž děda řezal na pile dříví. 

A vzpomínám si také na svého druhého dědu. Jak jsem u něj spala... Vždycky mě ráno vzbudil a stůl byl nastrojený, na stole snídaně (rohlík s marmeládou nebo koblížky) a čaj s citrónem v takovém hrníčku s pítkem. Ten hrníček jsem měla ze všech nejraději. A vzpomínám si na oslavy jeho narozenin - studená mísa a rohlíky a já (když už jsem chodila na střední školu) jsem mu nosila dárky z Českého Porcelánu. Pamatuji si, že jednou jsem tam byla na akci a dostali jsme struhadlo ve tvaru česneku. 

A také vzpomínám na babiččinu kuchyni. Občas si nechám udělat vdolky nebo moje oblíbené košíčky. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 31. 5. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 31. 12. 2018

Díky vašemu článku jsem si vzpomněla, že jsem byla ve 12.ti letech babičky na severní Moravě, na celý červenec a babička vstávala ve 4 hodiny, chodila už na zahrádku. Ráno na mě na stole čekal čerstvý chleba, máslo a třeba utržená okurka nebo rajče, paprika ze zahrádky nebo domácí džemy. Miska jahod...to se mi moc líbilo. Ten měsíc tam byl krásný. Když jsem přijela zpět domů, mluvila jsem kratce po moravsky

Odpovědět
lemur
lemur 30. 12. 2018

Také někdy vzpomínám.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 819
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.