Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Jana Beranová
Vloženo 10. 9. 2019
Líbí se mi

Zodpovědná holka

avatar
Jana Beranová
Vloženo 10. 9. 2019
Líbí se mi
Zodpovědná holka

Zodpovědná holka

Byla kdysi jednou jedna zodpovědná holka. Byla zodpovědná vůči svým rodičům, zodpovědná vůči svým dětem, zodpovědná vůči partnerovi. Byla zodpovědná v práci. Byla zodpovědná i k domácímu mazlíčkovi. Všem se snažila zavděčit, vyjít vstříc, postarat se. Ke všemu přistupovala zodpovědně. Jen zapomněla se stejnou zodpovědností přistupovat i sama k sobě.

A tak jednoho dne napsala svému kamarádovi prosbu. Prosbu, zda by zajistil její odklizení z místa, jehož souřadnice mu poslala.

Místo si vybrala zodpovědně. Bylo dobře dostupné a přesto stranou, aby náhodou nerušila pejskaře či houbaře. Našli ji tam ležet s prázdnou tubou od léků v ruce. Vypadala skoro, jako když spí.

Lidé nad tím kroutili hlavou. Přeci to byla taková usměvavá holka. Měla rodinu, práci, domácího mazlíčka. Nikdy si nikomu nestěžovala. Jak mohla být tak nezodpovědná a provést takovou věc?

 

Příběh je smyšlený a nezakládá se na pravdivé události. Ale mohl by. Takových zodpovědných holek, které myslí na všechny ostatní, jen ne na sebe, máme kolem sebe všichni dost. A tak se mějte rády a přečtěte si o tom tady http://sunshineday.cz/ostatni/mejte-se-radi/ . Protože to není sobecké. Přistupujte k sobě se stejnou zodpovědností, jako ke všem ostatním ve svém životě. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 26. 5. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 19. 1. 2020

Bohužel je to tak, dříve jsem taky na sebe samou myslela až na konci nebo vůbec ne, ale nyní se snažím,dělat to jinak. Už jsme s manželem jen dva, tak je to jednodušší

Odpovědět
Jasper
Jasper 19. 9. 2019

Skvěle napsané. Vážně to vede k zamyšlení ...

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 11. 9. 2019

Přesně.

Odpovědět
lemur
lemur 11. 9. 2019

Hezký článek.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 191
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.