Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Jana Burešová
Jana Burešová
Vloženo 20. 9. 2016
Líbí se mi

Žít svůj sen

Jana Burešová
Jana Burešová
Vloženo 20. 9. 2016
Líbí se mi
Žít svůj sen

Žít svůj sen

Když jsem začala pracovat jako kosmetička a vítala svoji první zákaznici, bylo to splnění mého velkého snu. Začít pracovat na ŽL chce pevné odhodlání a jasnou vizi o to víc když člověk není z podnikatelské rodiny. Místo očekávané podpory od blízkých jsem se spíš setkala s nepochopením a nedůvěrou ve vydělání peněz touto cestou.

Jsem ráda, že jsem poslechla své srdce a začala pracovat jako kosmetička. Už to nebylo žádné chození do práce a odpočítávání hodin do konce pracovní doby. Už to nebyla žádná nechuť ráno vstát a jít do práce. Bylo to už jen nadšení a skvělý pocit že dělám práci, která mě baví.

Když jsem krátce na to otěhotněla což před tím dlouho nešlo, jsem bytostně přesvědčená, že to bylo jen díky tomu, že tohle bylo to, co jsem si před těhotenstvím měla zkusit a to pracovat jako kosmetička.

Rekvalifikovala jsem se před tím i v příbuzných kosmetických oborech a zatlačovala pragmaticky myšlenky na kurz kosmetiky. Absolvovala jsem vizážistické kurzy, manikúru. Říkala jsem si že tohle by mě mohlo uživit, že kurz kosmetiky nemá cenu cenu, protože práce na hpp jako kosmetička je jako šafránu a z práce na živnost jsem měla obavy. Dnes už vím že se vyplácí poslouchat své srdce a jít za svým snem.

Po narození syna se mi v hlavě objevil nápad jak být stále v kontaktu s kosmetikou a tím pádem s prací která mě baví.

Skloubila jsem mateřskou dovolenou s prací. Pomáhám začínajícím kosmetičkám žít si svůj sen a pomáhám usnadnit rozjezd v tomto oboru. Prostřednictvím svého e-booku učím jak rozumět složení kosmetiky nebo jak si vyrobit přírodní kosmetiku s minimem surovin.

Ze své zkušenosti mohu říct  poslouchejte své srdce protože to je nejlepší rádce-

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
benca
benca 21. 9. 2016

to je aj moj sen

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
84 459
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.