Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

JanaV
JanaV
Vloženo 1. 10. 2014
Líbí se mi

ŽENY s.r.o. a já: rok a půl spolu

JanaV
JanaV
Vloženo 1. 10. 2014
Líbí se mi
ŽENY s.r.o. a já: rok a půl spolu

ŽENY s.r.o. a já: rok a půl spolu

S projektem ŽENY s.r.o. jsem se seznámila od jeho téměř úplného prvopočátku. Ještě teď si jako včera pamatuji jaro 2013, kdy mě kamarádka Jitka (patronka diskusí a blogů) nabídla na facebooku "odlajkovani" jakéhosi profilu ŽENY s.r.o. Tehdy jsem si říkala - hm, další tuctový portál pro ženy, jako by jich tu nebylo málo.

Každopádně i když kamarádku Jitku vídám přinejlepším jednou za rok, věděla jsem, že ona by reklamu nějakému dalšímu nudnému portálu pro ženy určitě nedělala. A tak jsem se v době své poměrně hektické mateřské dovolené (dvojčatům v té době bylo 8 měsíců) nechala zlákat i na krátké setkání v Karlíně, jehož cílem bylo právě představení projektu ŽENY s.r.o. Vzala jsem s sebou i své čtyři kamarádky.

To, co nás čekalo, bylo energické a více jak příjemné setkání plné báječného pozitivismu v naprosto úžasných prostorách. Eva, zakladatelka projektu, byla velice příjemná, přirozená žena, která se pro mě v tu chvíli stala velkým vzorem. Ptala jsem se sama sebe - vždyť ona je jen o měsíc starší jak já a již takových životních a profesních zkušeností/úspěchů a hlavně chce tyto zkušenosti předávat dál?

Projekt ŽENY s.r.o., tehdy jen portál, mě opravdu nadchl, stal se skutečným zpestřením mé mateřské dovolené. Psala jsem blogy, testovala, diskutovala, nebyl den, kdybych stránky nenavštívila. Knihu Evči a Jitky Úspěch měřím štěstím jsem měla přečtenou během 3 dnů. Zajímalo mě opravdu vše kolem.

S uvedením Katalogu ŽENY s.r.o. jsem se bez váhání stala i jeho ambasadorkou. Mám ráda vše české, miluji farmářské trhy a právě proto mi ŽENY a vše kolem nich dávaly opravdu smysl. Informaci o katalogu, o báječných produktech v něm a projektu vůbec neunikla a neunikne žádná moje kamarádka, příbuzná, známá .

Přiznám se, že teď, zhruba rok a půl od spuštění projektu, u mě času krapet ubylo. Přece jenom hyperaktivní neposlušná dvouletá dvojčata v kombinaci s nefungujícími babičkami dají zabrat. Každopádně i tak mohu říci, že mi na portále neunikne opravdu nic . Videoblogy s Helčou jsou úžasně nabíjející, blogy šéfredaktorky Jany, Afrodity je radost číst, módní záložka super.

No a v poslední řadě Výchova podnikatelek v Čechách? Hned jsem musela videokurzy objednat. Mám shlédnuté první tři semináře a jedním slovem BOMBA. Na rovinu - nikdy jsem na možností podnikat neuvažovala, jakožto bankéř pro velké společnosti jsem byla před příchodem dětí profesně celkem spokojená, ovšem jak se říká "člověk míní, život mění".
Moje životní priority jsou nyní úplně jiné a proto představa flexibilního podnikání v kombinaci s ideální péčí o děti a domácnost je více jak lákavá. No zrovna řešíme se známou maminkou založení lesní mateřské školky . Tak uvidíme....

Toť můj rok a půl s ŽENY s.r.o., s těmi báječnými ženami, které mě nabíjí, baví, rozvíjí a dodávají to zdravé ženské sebevědomí a hlavně mě posouvají, mám pocit, tím správným směrem.

Diiiiky moc, za to, že jste!!!!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

super

Odpovědět
Ovace
Ovace 13. 2. 2017

Moc pěkné

Odpovědět
Amanda
Amanda 14. 11. 2015

Odpovědět
mariana
mariana 27. 10. 2014

super

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 12. 10. 2014

perfektní

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 120
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.