Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Mišel
Mišel
Vloženo 13. 5. 2015
Líbí se mi

ŽENY, fandím vám

Mišel
Mišel
Vloženo 13. 5. 2015
Líbí se mi
ŽENY, fandím vám

ŽENY, fandím vám

Mišel navštívíla Pracovnu Ženy s.r.o. v Praze a byla moc spokojená!

Jsem už asi rok věrnou fanynkou a pravidelnou návštěvnicí těchto stránek. Hledám tu nejen zajímavé informace, zábavu, ale hlavně inspiraci.

Nápad pro vznik celého tohoto projektu se mi líbí a obdivuji nasazení a elán, který do něho všechny ženy vkládají. Důvod, proč tento příspěvek píšuv je to, že se s vámi musím podělit o své nadšení z návštěvy pražské Pracovny Ženy s.r.o. Návštěvy webových stránek mi nestačily, tak jsem se rozhodla, udělat si výlet do Prahy, vidět a hlavně zažít všechno na vlastní kůži.

Pracovnu v Praze jsem navštívila poprvé koncem dubna na „Čarodějnickém networkingu.“ V nádherně a vkusně zařízeném interiéru měly možnost se představit ženy podnikatelky a nabídnout své produkty a služby. Z této akce jsem si domů přinesla nejen pár výrobků, ale hlavně kontakty. A o tom hlavně Ženy s.r.o. jsou. O svazování, propojování a spolupráci. Navíc celou akcí nás provázel úžasný tým milých a pozitivních žen.

Včera jsem měla další příležitost navštívit znovu Pracovnu. Zúčastnila jsem se zde testování, prohlédla si naživo výrobky z katalogu, nakoupila z něho 2 knížky, zasmála a popovídala si s ostatními ženami. Přestože nyní nemám moc veselé období, opět jsem odcházela s příjemným pocitem, nabitá energií a optimismem.

A proč vám to vlastně píšu? Protože si myslím, že ŽENY s.r.o. jsou prostě úžasné, a že stojí za tu posedlost. Včera to určitě nebyla má poslední návštěva Pracovny a už teď se těším na další akce, příspěvky na webu a hlavně možnost získat nové a zajímavé informace a inspiraci!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

super, fandím vám

Odpovědět
Ovace
Ovace 9. 1. 2017

Přesně tak

Odpovědět
Mishula
Mishula 17. 9. 2015

cim vice t otu ctu, tim vice se tesim, az bude u nas )

Odpovědět
benca
benca 16. 5. 2015

mne to chyba, ked nemam cas sem ist na chvilu

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 283
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.