Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

mama_na_plny_plyn
mama_na_plny_plyn
Vloženo 14. 2. 2017
Líbí se mi

Že nemají firmy dost zaměstnanců?

mama_na_plny_plyn
mama_na_plny_plyn
Vloženo 14. 2. 2017
Líbí se mi
Že nemají firmy dost zaměstnanců?

Že nemají firmy dost zaměstnanců?

V poslední době určitě není člověk, který by ze zpráv, nebo novin nepostřehl, že je momentálně nedostatek řidičů kamionů a autobusů. 

Po poslední zkušenosti s hledáním práce se vlastně ani nedivím. 

Začalo to tím, že kamarád mi psal, zda se nechci vrátit do práce, že ví o firmě, která hledá řidiče na typ práce, který potřebuju. Řekla jsem, že jo, sehnal mi číslo a já už jen zavolala. Super, vše šlo hladce. 

Domluvili jsme si osobní pohovor, po pohovoru mi majitel firmy slíbil, že do 14 dnů se ozve a domluvíme se k nástupu. A teď o co mi jde. Jednání slušné firmy? Že se 14 dní neozval, budiž, mohla se práce posunout, ale to přeci pak stačí napsat SMS, nebo zavolat ne? A pochybuji, že by za celých 14 dní nenašel minutu na to mi to sdělit. Tak jsem se pokoušela v pátek po vypršení 14ti denní lhůty dovolat sama. Ovšem telefon nikdo nezvedal. Ani nepřišla zpráva, a ani nevolal zpět. A v pondělí bylo pro jistotu už číslo nedostupné. V úterý mi přišla ráno SMS, zavolám po obědě. Odpoledne opět tel nebral a dodnes se ani neozval. 

Ovšem nový inzerát s hledáním zaměstnance si vyvěsil ihned. A pak se diví a pláčou, že nemají řidiče? No popravdě řečeno, po takovémhle jednání se jim ani nedivím. 

P.s.: Jen pro info článek je napsán na základě 4 zkušeností se 4 různými společnostmi, jednání ve všech firmách stejné. Při pohovoru domluven buď podpis smlouvy o pár dní později, nebo že se ozvou s novou zakázkou, která se má rozjet v ten a ten termín. Ovšem už se neozvou, ale řidiče hledají dále. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 18. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
Tereza N.
Tereza N. 7. 5. 2017

takhle se dělí semeno od plev .... je super že se nespolehlivost ukáže na začatku

Odpovědět
lehav
lehav 21. 2. 2017

Na druhou stranu ale buďte ráda, že se hned zpočátku chovají takhle, kdyby jste k nim nastoupila a pracovala, kdo ví, jestli by jste se dočkala výplaty ...

Odpovědět
sipeji
sipeji 15. 2. 2017

ano, přesně tak to je

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 057
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.