Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Mišel
Mišel
Vloženo 2. 3. 2015
Líbí se mi

Zaměstnání nebo podnikání?

Mišel
Mišel
Vloženo 2. 3. 2015
Líbí se mi
Zaměstnání nebo podnikání?

Zaměstnání nebo podnikání?

Mišel chěla být podnikající ženou. Zatím je jen ženou podnikavou. Ale kdoví. Naděje přece ...

Před pár lety, když jsem se loučila se zaměstnáním a odcházela na mateřskou dovolenou, jsem si malovala, jak časem úplně změním kancelářskou práci za podnikání. Nechtěla jsem se už vracet ke stolu, počítači, osmihodinové pracovní době a rozmarům šéfa.

Plán jsem ale bohužel nikdy nedotáhla dál než na představy ve své hlavě a odhad, kolik financí by stálo za rekonstrukcí nevyužitých místností v domě, aby bylo možné plán uvést v život.

Mateřská dovolená utíkala, já si během ní vyzkoušela zajímavou výpomoc místnímu rodinnému centru, a najednou tu byl konec a stála jsem před rozhodnutím. Být či nebýt znovu zaměstnancem? Obavy převýšily nadšení a já se rozhodla „pro jistotu“. Našla jsem si opět práci v kanceláři, kde 8,5 hodiny sedím u počítače, vyřizuji objednávky, občas mě vytočí šéf a mám jistý plat.

Můj sen ale ještě neumřel.

Stále se rozhlížím po okolí, internetu, přemýšlím a doufám, že jednou přijde příležitost, která mi poskytne odvahu „jít do toho“ a rozšířit počet podnikajících žen. Zatím jsem jen ta podnikavá…

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 2. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

práce

Odpovědět
avatar

No, pro mě taky bylo jasnou volbou zaměstnání. Na podnikání bych asi neměla. V současné době mám práci, ve které jsem spokojená, takže nemám důvod měnit. Povedlo se mi ji najít přes https://www.hitprace.cz/ Pokud taky hledáte práci, tak doporučuji mrknout, občas tam mívají zajímavé pracovní nabídky.

Odpovědět
Ovace
Ovace 9. 1. 2017

Zaměstnání

Odpovědět
konatovka
konatovka 2. 6. 2015

Určitě to chce odvahu.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 219
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.