Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LilyAnn
LilyAnn
Vloženo 3. 10. 2019
Líbí se mi

Vzpomínka

LilyAnn
LilyAnn
Vloženo 3. 10. 2019
Líbí se mi
Vzpomínka

Vzpomínka

Také občas vzpomínáte? Já při téhle fotce vždycky. Tohle bylo u dědy, to jsem chodila na základní školu. Vždycky vzpomínám, jak jsem u něj spala, když jsem se vzbudila, tak jsem měla na stole snídani. Vždycky byly koblihy s čajem, který byl ve starém hrníčku s pítkem.

Tohle vydrželo i po tom, co jsem dospěla. Bylo to úžasné a ráda jsem tam jezdila. Jezdila jsem tam vždycky na víkend. To jsme chodili k rybníku a krmili jsme kachny a labutě. Vzpomínám si, jak jednou byla zima a bylo to namrzlý a říkal mi - nechoď po tom svahu. No a já tam zahučela. Byla to sranda, ale museli jsme potom domů. 

Vzpomínám si na cukrárnu, kam jsme chodili. Dávala jsem si tam zmrzlinový pohár a dorty. Když jsem jezdila potom v dospělosti, tak jsem mu je vozila. 

Nakonec se všechno změnilo a cukrárna už není to, co dřív. Už to tam není dobré tak, jako dřív. Myšleno jako, že dorty nejsou už tak dobré. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 25. 5. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 13. 1. 2020

já jsem bohužel u babičky a dědy byla jen 1 x v životě na prádzninách, ale za to celý měsíc. Už to vloni bylo 45 let, ale do dneška na ty prázdniny ráda vzpomínám

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 969
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.