Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Lopinka
Lopinka
Vloženo 20. 7. 2015
Líbí se mi

Víla

Lopinka
Lopinka
Vloženo 20. 7. 2015
Líbí se mi
Víla

Víla

Přátelství je křehká věc, musí se hýčkat, někdy trpělivě čekat a vnímat druhého.

Dlouho, dlouho jsem hledala správná slova. Je totiž úplně jiná, než kdokoliv z těch, kteří se pohybují vedle mě. Je zvláštní, tajemná a takhle bych mohla pokračovat dále.
 
Když jsem jí viděla poprvé, říkala jsem si, že lepší krevní skupinu jsem nemohla potkat. Střeštěná, plná nápadů, energie, která stříkala na metry daleko, ale i citlivá víla, která žila svůj sen, ve kterém byla hodně zranitelná, důvěřivá a možná i trochu naivní. I to na ní bylo zajímavé. Byla a je to veliká osobnost, která se sice občas bojí, ale to je jen na oko, aby se neřeklo. Její plány a kuráž, je tak silná, že jí jen tak něco neskolí. Na jeden čas se naše cesty rozešly. Nevěděla jsem, co přesně se stalo a nemohla jsem to pochopit. Pořád jsem si říkala, že je to nějaký omyl, že to tak není. Víly takové věci nedělají. Možná zkrat, možná jen chyba, to nikdo neví a není to důležité, protože i když jsme se na chvilku rozloučily, kontakt jsme neztratily. Ba naopak, musím říci, že při našich občasných setkání, jsme se obě učily. Mluvily jsme na rovinu, i když u každé z nás byly obavy, tak jsme věděly, že to je v pořádku a že to tak má být.
 
Věděla jsem, že se vrátí a střídalo se u mě nadšení se smutkem. Nadšení, protože jsem se neskutečně těšila a smutek, protože jsem věděla, že to budou opět jen občasná setkání. Musím přiznat, že když vstoupila a já mít v tu chvíli klobouk, tak smeknu. Stále je to víla plná energie, nápadů, ale je trochu jiná. Je totiž větší, dospělejší …. je to neuvěřitelná osobnost, která za okamžik, kdy se naše cesty rozešly, dokázala nemožné. Vydržela, neutekla, stala se z ní opora, která se umí postavit čelem k čemukoliv a komukoliv. Překonala sama sebe a za to jí patří má velká poklona. Byla, je a bude vždy jedinečná. A já už teď mohu říci, díky. Díky za to, že jsem tě mohla poznat a že svým způsobem jsem součástí tvého tance. Díky za tvou velikost a za to, že v těch méně příjemných chvílích umíš být na správných místech. Doufám, že se společně protančíme dále a dále a hlavně, že se protančíš ke svému cíli, který je jen kousek od tebe, i když se ti to tak nezdá ...

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

super

Odpovědět
benca
benca 27. 7. 2015

krasne

Odpovědět
deeana
deeana 26. 7. 2015

hezké vyznání

Odpovědět
Amanda
Amanda 25. 7. 2015

Přátelstvi...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 743
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.