Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

hudlenka
hudlenka
Vloženo 9. 2. 2020
Líbí se mi

Věrná až za hrob

hudlenka
hudlenka
Vloženo 9. 2. 2020
Líbí se mi
Věrná až za hrob

Věrná až za hrob

11. února to bude 20 let, co jsem si nechala koupit svůj první mobilní telefon. Byla to Motorola a kupoval mi ji kamarád i s pouzdrem za asi 5500 kč. Také mi tam vše nastavil a naučil mě telefon používat.

Chodila jsem po městě a připadala jsem si jako debil. Však se v tu dobu říkalo, že každý debil má mobil.

Pamatuji se, jak v autobuse zazvonil někomu telefon a několik lidí si ho vyndalo a dívali se, zda to zvoní právě ten jejich. Bylo to směšné, ale i já to dělala a cítila se jako královna. V tu dobu – únor 2000 ještě neměl mobil každý, zatím ho spíš vlastnili podnikatelé, ke kterým jsem také patřila a teprve postupně si ho začali lidé kupovat. U nás v rodině jsem ho měla první, pak jsem šla v květnu do Prahy na operaci, tak si jeden pořídili i moji rodiče a můj tehdejší přítel, abychom byli ve spojení.

Dcera například mobil hrozně dlouho odmítala, nicméně jsme ji pak přesvědčili, že budeme klidnější, když s ní budeme ve spojení. Šla studovat do Prahy a my všichni bydleli v Liberci.

Ale proč věrnost až za hrob? Těch pár lidí, kteří jim měli mobil přede mnou, byli u operátora, kam jsme vlezla i já. A dodnes, celých 20 let jsem u stejného operátora. A mám stejné číslo telefonu. Nikdy jsem neměla potřebu měnit ani jedno, ani druhé, s operátorem jsem spokojená, vždy mi vymyslí tarif na tělo, aby mi to vyhovovalo. Máme tak stejného operátora my s manželem, i internet. Můj tatínek v Liberci a moje dcera, která zůstala po studiích v Praze.

Máte to také tak?

 

P.S. možná jsem spíš „konzerva“, neboť třeba banku mám 34 let taky jednu stejnou a nikdy jsem ji nezměnila.

 

Hudlenka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sasidlo
sasidlo 13. 2. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 10. 2. 2020

Jasně, jsme obě stejné konzervy

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 9. 2. 2020

banku mám stejnou od svých 18 let a mobilního operátora jsem měnila prvně před dvěma lety, neb se nám naskytla hodně dobrá smlouva, kterou mi nikdo jiný nebyl schopen poskytnout, také mě nebaví cokoli měnit, například telefon mám letitý tlačítkový a o "chytrém" nechci ani slyšet

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 678
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.