Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Petra | ŽENA s.r.o.
Petra | ŽENA s.r.o.
Vloženo 5. 5. 2015
Líbí se mi

Vášeň? Posedlost? Závislost?

Petra | ŽENA s.r.o.
Petra | ŽENA s.r.o.
Vloženo 5. 5. 2015
Líbí se mi
Vášeň? Posedlost? Závislost?

Vášeň? Posedlost? Závislost?

Prodloužený víkend před námi. Kam vyrážíte? Co budete podnikat? A co si zabalíte sebou? Já v tom mám jasno, co budu mít v tašce.

Je to už pěkných pár let, co sportovní oblečení má své místo v kufru nebo tašce, ať jedu kamkoli na dýl než dva dny. Já totiž ty svoje endorfiny miluju tak moc, že to bez nich dlouho nedávám. Takže si je dopřávám kdykoli a kdekoli, když na ně mám chuť. A je mi jedno, jestli jedu do města, na chalupu, k moři nebo navštívit rodiče.

Takže jo, přiznávám, jsem sportem posedlá, jsem na něm závislá, je to moje vášeň, nemůžu bez něho žít. Říkat tomu můžu jakkoli. Prostě to tak je, je to neodmyslitelná součást mého života. Potřebuju ho stejně jako vzduch, vodu, jídlo, milování…a pokaždé si to báječně užívám. A přiznávám, že jsem nevěrná. Sporty dokážu střídat třeba každej den. Nejen proto, že ráda zkouším novinky, ale hlavně proto, že nejsem typ, kterýho uspokojuje stereotyp. Aktuální plán je vyzkoušet tréninky BodyBody (díky Helen!). Až to budu mít za sebou, tak se podělím o zážitky.

I tentokrát stejnej scénář. Prodlouženej víkend v Londýně a sportovní oblečení zase letělo se mnou. Cestou v letadle jsem byla aktivní a naplánovala si i cvičení. Ale realita ne vždy odpovídá plánům, že ano. 

Jak to tedy bylo? Pátek – plán – ranní běh v Hyde Parku. Realita – pršelo. Proběhl tedy plán B pro případ deště, neb vím, že v Londýně dokáže pršet občas furt. Vyzkoušela jsem místní fitko, okoukla, jak se cvičí v tomto multikulturním a megarychlým městě a hlavně si užila svoje endorfiny! Cvičili bílí, žlutí, černí, prostě všichni, takže jsem krásně zapadla a užila si svoji dávku! Sobota – plán – relax po páteční dlouhé noci. Realita – plán vyšel! V Londýně je sice časovej posun, ale ne takovej, mít snídani v době oběda, ale my ji měly. A jedno z mých dalších poprvý k tomu – doteď jsem netušila, že míchaný vajíčka se dají dělat z prášku, bramborová kaše to jo, to znám, ale míchaný vajíčka? Zírala jsem jak blázinec. Já vyrostla a dál jedu jen na domácích vajíčkách, takže Londýne sorry, ale tohle jsem fakt nedala! Neděle – plán – pokus číslo 2 si jít zaběhat do parku. Realita – typický Londýn a zase pršelo. Ve fitku ale měli i bazén, takže jsem šla opět do plánu B a hoďku plavala. Že by Britové moc neplavali? Netuším. Fitko bylo narvaný, ale v bazénu jsem byla jediná. Takže paráda!

Déšť, nedéšť, šlo se ven. Běžel se maraton – asi 40 000 nadšených běžců a těch fanoušků podél celý trasy bylo možná ještě víc. Neskutečná atmosféra, tolik energie na jednom místě, to byla prostě síla! A tam na Waterloo Bridge v Londýně se zrodila myšlenka. Což takhle zažít toto na vlastní kůži? Maraton by nejspíš byl moc na poprvý, ale půlmaraton dám. Jako joooooo! Už jsem víc než týden zpátky z Londýna, ale nápad se mi pořád moc líbí, takže to nevypadá na chvilkové poblouznění.  Začala jsem trénovat a podzim vypadá nadějně! Jsem napnutá a natěšená už teď! Tyhle neplánovaný nápady miluju!!

Petra

PS: Inspirujte se, objevujte, zkoušejte,… choďte, běhejte, jezděte na kole, na kolečkových bruslích, na trenažéru, tančete,…těch možností je přeci tolik. A když objevíte to, co se vám bude líbit, co si budete užívat, na co se budete těšit, tak budete zažívat další zázraky. Ještě váháte, jestli do toho jít s náma? 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

vše dohromady

Odpovědět
gustawka
gustawka 12. 5. 2015

hlavní je dělat věci se zápalem

Odpovědět
deeana
deeana 11. 5. 2015

sport všude a nejlépe zkoušet stále nové věci

Odpovědět
benca
benca 10. 5. 2015

behavam

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
97 312
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.