Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 31. 1. 2016
Líbí se mi

Valentýnský seznam aneb jak potěšit svou lásku

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 31. 1. 2016
Líbí se mi
Valentýnský seznam aneb jak potěšit svou lásku

Valentýnský seznam aneb jak potěšit svou lásku

Láska ve filmu, v knihách, v písních a všude kolem nás. Láska k dítěti, k rodičům, partnerovi, zvířatům, práci, sobě… hledáte ji a nacházíte dle svého. Ať si říká, kdo chce, co chce, láska nás má v hrsti. Když chce, zahalí nás do šťastného obláčku, nedá nám spát, odpírá chuť k jídlu, rozzáří oči, vlévá krev do žil, ostře bodá, trápí… umí cokoliv si zamane. A tak, když se oslavuje, pořádně se na ni připravíme.

Valentýnský seznam

 

Hlavně si to užít a žádný stres

Nezapomenout  vnímat druhé, líbat, poslouchat  a ptát se na jejich sny a přání. Svou mamku obejmout a strávit s ní celý den. S tátou se vrátit do dětských let a připomenout, co jste tak milovali, třeba si dát parádní lyžovačku, partičku karet, vyjet na kole… Dětem upéct ten nejbáječnější čokoládovočokoládový dort – ať si ho sní, jak chtějí. Bráchu se ségrou vytáhnout  do divadla, na nákupy, jen si vzpomeňte, co máte společného. A vaše Láska? Tak na tu si udělejte speciální čas a…

Vybrat filmy a hudbu

Které vás budou bavit. Nemusí to být nutně romantika, volte klasiku, vtipné komedie anebo filmy, které vás spojují – vaše první rande, svatební píseň... (Náš seznamovací film s manželem byl Blade, no romantikou nevoní, ale je náš…) Připravte si filmový a hudební výběr na svou „flešku“. Nemůžete ji zas najít? Pořiďte si takovou, která je vždy po ruce a v peněžence.

Připravit sebe 

Vlasy, oči, šaty, šperky. Když máte krásné a zdravé vlasy, máte základ pěkného vzhledu. Energii jim dodáte pomocí Coconut Program určený pro velmi poničené vlasy. Pryč s šíleným elektrizováním vlasů, jen krásné a lesklé vlasy. Jemné líčení, kdy necháte vyniknout vaše oči, bude vypadat s dlouhými řasami vyživenými pomocí GrandeLASH MD, séra na řasy i obočí lehce koketně a žensky. Základ máte a oblečení zvolte tak, aby se líbilo vám i partnerovi. Znám spoustu žen, které si myslí, že krátká sukně, velký výstřih a vysoké podpatky jsou nejvíce sexy. Omyl. Muže baví tajemství. Jemně rozhalená košile, jemně odhalené rameno či pěkně padnoucí džíny a pod to schovejte krásné spodní prádlo a na krk jen úchvatný šperk.

  

Rty v hlavní roli

Láska je o polibcích a dotecích. My ženy milujeme rtěnky, muži přirozené, jemné rty. Nejlepším pomocníkem pro hebké a vláčné rty zvoucí k polibku je medový balzám Pleva. Můžete nanášet stále dokolaa vaše rty vám budou v zimě moc vděčné. A partner? No já myslím….

Sladké mámení

Čokoláda je dnes povolena. Nejen žena ocení sladký hřích, ale i muži si na čokoládě rádi pochutnají. Krásné balení bonbónů pralinek Leonidas z přírodních přísad a čokolády ze 100% kakaového másla... tolik příchutí lásky.

Rozmazlit všechny smysly

Chuť máme, zrak také, sluch připraven, hmat přijde a zbývá vůně. Vonné svíčky jsou nezbytností, neboť  navodí dokonalou atmosféru. Ručně vyráběné, luxusní AROMA&THERAPY svíčky, jsou vyrobeny z tak jemného přírodního sójového vosku, že jej můžete použít také jako voňavý hydratační i masážní balzám. Jednoduše ponořte prst do rozehřátého vosku nebo nalijte vosk přímo na kůži. Teplota rozehřátého vosku je pouze příjemných 40 stupňů. Večerní program zaručen.

 

Být jen spolu

Na chvíli bez dětí, jen se vnímat, poslouchat, plánovat, líbat, do ničeho se nenutit, těšit, chválit se.

Všechny tyhle věci dělat kdykoliv ne jen o Valentýnu.

 

A co vy a vaše lásky? Těšíte se na ně, nebo z nich máte vrásky? Prozraďte nám, co děláte pro svou lásku?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

Valentýna neslavím

Odpovědět
Eva Portlová
Eva Portlová 5. 2. 2016

Odpovědět
Glady
Glady 2. 2. 2016

Valentýna neslavím

Odpovědět
Lucilinka
Lucilinka 2. 2. 2016

no uvidíme ako nám to výjde

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 1. 2. 2016

Já udělám nějakou mňamku, to potěší manžela nejvíce

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 308
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.