Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Z Jihu
Z Jihu
Vloženo 3. 8. 2017
Líbí se mi

V létě

Z Jihu
Z Jihu
Vloženo 3. 8. 2017
Líbí se mi
V létě

V létě

Takhle to u mě je. Pro něco se nadchnu, dělám to neustále, dokud to neopadne, nebo na to nezapomenu. Tak je to i se psaním. Psaní je moje vášeň, i když nevím, jestli si můžu dovolit tomu tak říkat, když se tomu plně nevěnuju. Dělám to jen když mě to zrovna popadne a dokud to zase neopadne. I když mě to baví, nebaví mě to dost na to, aby mi to vydrželo.. Nebo jsem prostě líná. 

V mém životě přišlo několik zásadních změn. Vlastně jen dvě. Ale jsou tak krutopřísný, že vystačí za několik obratů. Čekám děvčátko, to už jsem tu asi zmiňovala. Snažím se připravit se na to, pokud to vůbec jde. A vdala jsem se. Myslivec nesnesl fakt, že by se dítě jmenovalo jinak než on, což jsem si prosazovala. Jelikož nevidím jediný důvod, proč bych se jen já měla jmenovat jinak, když on se nehodlal rozhodnout, zda si mě vzít či nikoli. To zní trochu zoufale, ale já ho nechtěla vydírat. Jen jsem ho postavila před hotovou věc, a bylo mi jedno, jestli se nakonec rozhoupe, nebo ne. No rozhoupal se.. V červenci jsme měli malinkou svatbu o čtrnácti lidech. Nic krásnější naše zahrada za naší vlády zatím nezažila.

Jsem spokojená, očekávám příchod rodinného rozvratu a poslušně študuji, co všechno si "musím" pořídit! Teď jsem doma. Budu víc psát. Musím se do toho zase dostat, nebo uschnu.. Přeji krásné léto všem! Jak se máte přátelé?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 15. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 4. 8. 2017

Skvělé

Odpovědět
Ovace
Ovace 4. 8. 2017

Krásné

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 4. 8. 2017

Přeji krásné léto i Vám a ať je vše pohodové a nádherné

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 070
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.