Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Lopinka
Lopinka
Vloženo 3. 11. 2014
Líbí se mi

Užívejte si podzim

Lopinka
Lopinka
Vloženo 3. 11. 2014
Líbí se mi
Užívejte si podzim

Užívejte si podzim

Zkuste někdy vybočit ze stereotypu a místo do obchoďáku vyrazte do přírody!

Sluníčko vysoko, stále ale hřeje. Barvy kam se podívám, lehký vánek. I když mrholí, barvy zůstávají. Mám ráda všechny okamžiky spojené s podzimem. Dnešní den byl pro mě tím pravým podzimním.

I když jsem se ráno probudila do mlhy a slunce bylo schované, i tak při pohledu ven jsem byla spokojená. Vyšla jsem na balkón, rozhlédla se, nadechla se zatím studeného vzduchu a připálila si. Miluji ranní krajinu, ticho, mlhu, která se povaluje po louce a sem tam i nějakého člověka venčícího svého miláčka. Neváhala jsem ani chvilku, udělala si kávu a přestěhovala jsem se v dece na balkón. Mlčky jsem seděla, nasadila sluchátka a užívala si tu pohodu. Než jsem si kávu stačila vypít, slunce přišlo blíž a začalo hřát. Vše se pomalu probouzelo do života. Snad každý koho jsem ten den potkala, se usmíval. Odpoledne jsem vzala svou slečnu a vyrazila do přírody.

Užily jsme si opravdu všeho plnými doušky. Kávu pod pergolou, kde mi do zad hřálo slunce. Sice zabalená v dece, ale naprosto spokojená. Sbíráním barevných listů jsme strávily skoro dvě hodiny, ale ani jedné z nás to nevadilo. Připadala jsem si jako víla, která se stará o podzim. Vše připravit na mrazivou zimu, ale přitom si ještě užívat posledních záchvěvů sluníčka. Slečna všemu nasadila korunu, když z posbíraných listů začala dělat sukně, korunky pro nás dvě a z obyčejného klacku se vyklubala královská hůl a z kamene jablko. Usadily jsme se na houpačky a kralovaly v našem podzimním království.

Musím uznat, že by z nás byly dokonalé královny. Za nic na světě bych nevyměnila své kralování. Byla jsem na nás pyšná. V dnešní době, kdy skoro každý chodí na výlety do obchoďáků, jsme vybočily a užívaly si. Mohly jsme vidět krásy podzimu, ohřát se a ještě se zasnít. Zkuste někdy vybočit a užít si den tak, jak jsme si ho užily i my. Dodá vám to spousty energie do dalších dní.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 3. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

super

Odpovědět
arowana
arowana 5. 11. 2014

Zbožňuji nádherné podzimní dny zalité sluncem a hýřící všemi barvami.

Odpovědět
deeana
deeana 5. 11. 2014

V přírodě mám podzimní období zdaleka nejradši...

Odpovědět
benca
benca 4. 11. 2014

Nasli sme pekne farebne listy

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 371
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.