Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Kateřina Kateřina
Vloženo 14. 5. 2020
Líbí se mi

Typy ženských postav

avatar
Kateřina Kateřina
Vloženo 14. 5. 2020
Líbí se mi
Typy ženských postav

Typy ženských postav

 

 

Normál

Co se rozumí pod postavou normál? Míry 90-60-90? Možná. Pravdou je, že souměrná postava je stále jednou z nejžádanějších pro ženy, ale stejně tak pro muže. S tím nic nenaděláme. Dobrou zprávou pro všechny je, že s vyšším věkem se preference mužů mění a víc, než na souměrnost, se soustředí na jiné části našeho těla.

Klučičí typ

Ani prsa, ani zadek, v podstatě štíhlá, ale klučičí postava. Ale tento typ nepatří mezi ženami mezi oblíbený. A ani mezi muži, protože stejně jako extrémně štíhlá postava, jim jednoduše nepřijde atraktivní. Naštěstí, s touto postavou se dá pracovat. Tedy prsa vám sice pravidelným cvičením (ani zázračnými tabletkami) samy od sebe nenarostou, ale soustředit se můžete na partie jako zadek a nohy, které si můžete pěkně vytvarovat. Právě ty jsou u mužů oblíbenější než čtyřkový hrudní koš.

Křivky

Boom posledních let - křivky. I když v minulosti byly ženy s křivkami samozřejmostí, před pár lety byly preferovány spíše štíhlejší postavy. Boky do hry vrátily hlavně všechny ženy klanu Kardashianových. Samozřejmě, netvrdíme, že právě ony mohou za to, že muži mají tyto postavy v oblibě nejvíc. Ale díky nim je konečně i ženy samy na sobě mají v oblibě. Ale podle psychologů je vysvětlení, proč muži v konečném důsledku upřednostňují právě ženy, které jsou lidově řečeno „krev a mléko“ a hlavně mají širší pánev, prosté: právě ty vnímají jako potenciální matky svých dětí nejvíc.

 

 

Plnoštíhlé

Kdy je žena plnoštíhlá a kdy ji nazvat obézní? Hranice mezi těmito dvěma statusy je velmi tenká. Každý má měřítko úplně jiné a hlavně v dnešní době se víc, než kdykoli jindy, skloňuje označení plnoštíhlá. Jsou ženy, které nebaží po velikosti 36. Možná hlavně proto, že jim příroda do vínku nenadělila modelkovské proporce, ale možná také proto, že v dnešní době je plnoštíhlost natolik zpopularizovaná, že samotné ženy jsou s velikostí 42 více ztotožněné, než ty se zmíněnou 36kou... Navíc, muže upoutá i to, pokud je žena sebevědomá. Takže sebevědomé krásky s plnějšími tvary jsou pro ně jednoduše atraktivnější, než nejisté štíhlé ženy.

 

Vypracované

A dalším fenoménem dnešní doby jsou ženy vypracovanější než samotný Rambo. To, že se žena o sebe stará není zlé, právě naopak, ale převážně mladé ročníky to neumí s hmotností činek jaksi odhadnout. Sto lidí, sto chutí, ale pravdou zůstává, že ženy s pekáčem buchet a vypracovanějším tricepsem než má samotný muž, zaujmou jen úzkou skupinku mužů.


Hubené - ideál?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 18. 5. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 15. 5. 2020

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 14. 5. 2020

Odpovědět
gustawka
gustawka 14. 5. 2020

Každá žena je krásná

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 14. 5. 2020

Křivky jsou krásné

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 265
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.