Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Mišel
Mišel
Vloženo 5. 2. 2016
Líbí se mi

Taky nějakým způsobem přispíváte či prospíváte?

Mišel
Mišel
Vloženo 5. 2. 2016
Líbí se mi
Taky nějakým způsobem přispíváte či prospíváte?

Taky nějakým způsobem přispíváte či prospíváte?

Milé Ženy,

čím jsem starší, tím více se orientuji na alespoň minimální ochranu našeho světa a výpomoc potřebným.

Moji nejbližší si o mně myslí, že jsem blázen, když poctivě třídím každý kousek plastu. Když dopiju vínečko, udělám si pak procházku ke kontejneru na sklo. Veškerý papír a víčka od petek nosím do synovy MŠ, kde víčka využijí na charitu a papír prodají k recyklaci a nakoupí za to potřebné pro děti. Zbytky z kuchyně končí v zobácích našich slepic nebo na kompostu. Když dělám vítr v šatníku, tak vyřazené oblečení a obuv věnuji buď na charitu nebo umístím do sběrných nádob určených na recyklaci oděvů. A co se starého nábytku, rozbitých kol, tříkolek a dalších vehiklů týká, ty končí ve sběrném dvoře. A já mám pak dobrý pocit, když díky tomuto třídění nechávám vyvážet naši popelnici se směsným odpadem jen 1x za 14dnů a někdy by stačilo i 1x měsíčně.

No a k této třídící úchylce jsem přidala ještě darování kousku sebe sama - rozhodla jsem se chodit opět darovat krev. Pokud Vás to zajímá, přikládám odkaz na základní informace pro dárce krve: http://www.vfn.cz/pracoviste/kliniky-a-oddeleni/fakultni-transfuzni-oddeleni/informace-pro-darce-krve/

A co vy, taky nějakým způsobem přispíváte či prospíváte?

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

Odpovědět
Ovace
Ovace 9. 1. 2017

Odpovědět
Saille
Saille 24. 4. 2016

Také jsem takový blázen, ale dělá mi to dobře, tak proč to léčit I z mé kuchyně jdou zbytky na recyklaci - zbytky zeleniny koním pana domácího, maso z polévek sousedovic psovi o samozřejmosti jako třídění platu a papíru nemluvě... jen bohužel mou krev nikde nechtějí, moc se sráží.

Odpovědět
Petra H.
Petra H. 7. 2. 2016

Mám to skoro na chlup stejně. Až na tu krev, tu jsem dávala za studenstkých let Jinak třídíme taky poctivě a pomáhám, pokud je někde třeba.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 462
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.