Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

JanKaJordan
JanKaJordan
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi

Tak to jsem já!

JanKaJordan
JanKaJordan
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi
Tak to jsem já!

Tak to jsem já!

Ahoj!

Já jsem Jana. 

Čerstvě provdaná paní a čerstvá psí máma štěněte jménem Dante. Bydlím v Brně a miluji život. Miluji ho takový jaký je. Se vším dobrým, ale i zlým. Jsem vděčná za to, co mi Pán Bůh do mého života dal za dary v podobě rodičů a jejich podpory a lásky, v podobě manžela, v podobě přátel kolem mě. 

Miluji hudbu, tanec, přírodu, procházky, čtení knih, cestování, historii a mnoho dalšího. Jsem ráda kreativní a ráda vymýšlím nové věci.

Ale občas zažívám pocity smutku, ztracení, nelásky k sobě samé. Kolikrát tyto pocity souvisí se vzhledem, kdy nejsem spokojená sama se sebou, se svou podobou. Od svých 16-ti let trpím na akné. Nyní v mých 27 letech je to již o dost lepší, ale stále mě trápí. Jedna z věcí, díky které mám problém se opravdu přijmout a mít se ráda. Tou druhou věcí jsou jemné vlasy, které jsou nyní po blond barvení i poškozené. S tím vším se nyní snažím bojovat, díky návratu k přírodní péči a vůbec péči o sebe, o ženu uvnitř, o duši. 

Ale jsou tu i určitá trápení uvnitř mě, které souvisí s mou osobností, povahou, rozhodnutími. Nalhávala jsem si, jak jsem tyto vnitřní boje už zvládla a nechala za sebou. Ale spíš jsem je jen ukryla do šuplíku a ten zahrabala hluboko uvnitř sebe. Čas od času se zničehonic tento šuplík dostane na povrch a otevře všechny ty schované bolesti. Řekněme v tu nejméně vhodnou dobu a ani já sama to naprosto nečekám. Pak na mě kolikrát spadne splín ještě větší, kdy hledám způsob, jak se s tím jednou pro vždy vypořádat a nemít žádný takový šuplík. Jak si všechno ODPUSTIT!

A tak jsem se rozhodla! Rozhodla s tím něco udělat. Najít sebe samu, svou vnitřní ženu. Odpustit jí, odpustit tak sobě. Poděkovat jí i sobě. Milovat jí a milovat sebe! Se vším všudy. I s  akné, jemnými vlasy a vnitřními boji. Nyní chci sama se sebou trávit více času, poslouchat více své vnitřní já a nechávat ho promlouvat.

A proto jsem tu. Hledám inspiraci, rady i zkušenosti.Zároveň se chci sama podělit se svou proměnou na které budu pracovat a na kterou se chci zaměřit. Chci se podělit i se svými cestovatelskými zážitky, plány na podnikání, nápady, recenzemi i testováním. No prostě se vším, co mě zajímá a baví. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 6. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 923
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.