Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Iveta Hušková
Vloženo 9. 2. 2017
Líbí se mi

Mam veliký strach z toho, co bude

avatar
Iveta Hušková
Vloženo 9. 2. 2017
Líbí se mi
Mam veliký strach z toho, co bude

Mam veliký strach z toho, co bude

 

S blížícím se datem porodu mám čím dál větší obavy, zda to všechno zvládnu. Bohužel nejsem jedna z těch maminek, které společně se svým "tatínkem" očekávají a chystají pokojíček pro svého budoucího potomka.

"Tatínek" mé dcerky se jí chtěl zbavit už od počátku mého těhotenství. Staly jsme se pro něj jen přítěží v jeho jinak bezproblémovém životě. Už mi není dvacet, a tak odpověď na otázku, zda si miminko nechat byla jasná. Věděla jsem, že to nebude lehké, ale když se do toho zapojily i hormony, tak je to daleko náročnější. Vídat šťastné páry těšící se na miminko, tatínky, jak se starají o své těhotné ženy. To vše mi vhání slzy do očí.

Mám psa, který mě drží nad vodou a já se necítím úplně tak sama, ale je to zároveň starost a není nikdo, kdo by ho vzal místo mě abych mohla v klidu odpočívat a těšit se na moji dcerku. Nepřestává mě trápit, zda na ni nepřenáším obavy, ale i když bych moc ráda prožívala těhotenství v klidu a radosti, brání mi v tom okolnosti, co se týče financí a údržby bytu a všeho okolo. Rodiče i přátelé mě stále ujišťují, že mám je a budou mi pomáhat, ale každý má už své starosti a já vidím, že od doby, co jsem těhotná, se už tak nevídáme. Jelikož nemohu podnikat tolik věcí, co před tím.

Každý si prostě žije ten svůj život a já nepřestávám doufat, že se časem objeví ten můj princ na bílém koni a postará se o nás obě.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 18. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
Moni82
Moni82 10. 2. 2017

Držím pěsti ať vše zvládnete.

Odpovědět
avatar
Iveta Hušková 10. 2. 2017

Všem vám moc děkuji!!

Odpovědět
matejm
matejm 10. 2. 2017

Já to zvládla. Ještě jsem se stala o manidepresivní matku a začala dálkově studovat. Na splíny a zbytečnosti nebyl čas přemýšlet.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 370
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.