Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 12. 7. 2015
Líbí se mi

Šťastná ve svém těle tři měsíce poté

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 12. 7. 2015
Líbí se mi
Šťastná ve svém těle tři měsíce poté

Šťastná ve svém těle tři měsíce poté

Jak dopadla letní výzva naší Evy? Mínus 5 kilo a 24 cm k tomu! A jak si užíváte léto ve svém těle vy?

Dlužím vám zpětnou, jak jsem slíbila před třemi měsíci, tak tady to je...

Moje výzva Šťastná ve svém těle z dubna roku 2015 skončila takto: mínus 5 kilo a mínus 24 cm. Jenom se mne prosím neptejte, kolik z toho bylo přes prsa, protože to jsem vlastně hned po tom úleku zapomněla .

První měsíc jsem vyhlásila měsícem odvážných žen! 

Pár dní po vyhlášení výzvy jsem potkala Janu V., která mi řekla, že tedy šla do toho také a že z blond jemné dívky udělala proměnu na černovlásku. Jani, doufám, že víš, že černovlásky to mají v životě těžší (vím, o čem mluvím ) a šla jsi do toho dobrovolně .

Já to měla první měsíc výzvy tak, že jsem si zvykala na nový režim a asi největší změnou byl pravidelný (nijak však přehnaný) pohyb a o jednu skleničku až lahev vína večer méně . A to že můj pracovní den je poměrně striktně od-do, tak jsem si musela poradit a zorganizovat cvičení u nás v Pracovně, protože jakékolivv výjezdy do fitka by byly určitě pravidelně překazeny mnoha důvody, proč to zase nestihnu. A tak se začalo cvičit pravidelně před pracovní dobou. Postupně se chytla Jana, Irča, Jitka, no a když se nakonec přidala i Kristýna a Helena, tak to by bylo, abych já to vzdala!  

Druhý měsíc byl měsícem nejvytrvalejších! 

 Tento měsíc největší výdrž projevila Renata z Chrudimi, která reagovala na výzvu a sama si "naložila" a 14 dní jezdila do práce na koloběžce, tj. denně 30 km! 

Já pořád držela a celkem mě to začalo bavit, takže když mi Petra řekla, že se tento styl může stát závislostí, tak dnes říkám, ano, měla pravdu. Večer jsem místo vína uléhala s knížkou a ráno vstávala jako rybička! Üplně jsem vynechala mléčné produkty (nic moc o tom nevím, ale prý zahleňují a sojové mléko mi prostě chutná více) a hned jsem viděla i velké zlepšení na pletí, takže další důvod k radosti! A ještě větší radost mi udělala má sestra Monika, když mi jako dárek dala galvanickou žehličku na pleť a řekla mi, že je nejvyšší čas tedy začít něco dělat, tak jsem ji byť je mladší poslechla a po třech měsících jsem za to fakt šťastná! Jestli chcete vědět více, jako že se mě na to už průběžně ptáte, tak tady je email na Moniku a mě už se prosím neptejte, já jenom testuji a doporučuji  

Třetí měsíc jsem vyhlásila měsícem změn, a to jsem vůbec netušila, jak velkou budu mít pravdu. Moji jedinou původně plánovanou změnu jsem nakonec nedala. Když jsem totiž usedla ke kadeřnici, že tentokrát to fakt střihneme a ideálně to ještě natočíme a že to určitě budu každé ráno udržovat, tak po 10ti minutách bylo jasno. Vlasy zůstávají, nic se nestříhá, není třeba ani barvit, takže zastřihneme konečky a můžeš jít.... No každopádně jak to tak v mém životě bývá, tak i tentokrát jsem ale slovo dodržela a si bych tomu sama nevěřila, že červen/červenec pro mě bude opravdu měsícem změn a že budou v mém životě mnohem větší, než jenom ostříhané vlasy, které by asi časem i dorostly... No ale o tom až zase někdy příště. 

A jak to máte vy v půli léta? Já rozhodně pokračuji!

Eva

PS: Děkuji naší Petře, která nás tady pravidelně nakopává a inspiruje k pravidelnému pohybu a zdravé stravě a že chápe, že občas ten cukr a večerní steak na našem balkónku rády! 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

super

Odpovědět
Hanka - HandaBanda
Hanka - HandaBanda 29. 7. 2015

Takže, po 40ce se tělo chová trochu jinak. Do té doby jsem nemusela nic...skoro nic. Najednou vidím tolik neduhů!! Ale vím, že když to nedám teď, tak později už nikdy. 3x týdně zapínám tablet na 7-14min posilovacích cviků s aplikací FitStrar, podle toho, jaká lekce zrovna vyjde. Cítím se za to dobře a toužebně vyhlížím hladší zadeček a zpátky své pevné bříško. A k tomu jsem na doporučení testerek zakoupila polštář Dynasit. Tak snad...

Odpovědět
ALLISON
ALLISON 29. 7. 2015

Hanko a Dynasit udělá CO?

Miška optimistka
Miška optimistka 28. 7. 2015

Funguje to i jako body forming bez toho, abych hubla? Kila shodit nepotřebuji, ale zformovat postavu ano.

Odpovědět
benca
benca 27. 7. 2015

ja idem podla norbi update a kila idu dole

Odpovědět
gustawka
gustawka 26. 7. 2015

mám ráda svoje tělo

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 132
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.