Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Martina Viktorová
Vloženo 20. 8. 2019
Líbí se mi

SPOČÍTEJTE SI LÁSKU

avatar
Martina Viktorová
Vloženo 20. 8. 2019
Líbí se mi
SPOČÍTEJTE SI LÁSKU

SPOČÍTEJTE SI LÁSKU

 

      Má to svůj půvab, když jste si první pusu dali v mateřské školce, první rande na střední, v posledním ročníku vysoké se vzali a teď spolu pomalu začínáte šedivèt. Jen málokomu se ovšem povede najít druhou, zatoulanou půlku své duše na první pokus. Záleží hlavně na náhodě, ale také na štěstí.Přemýšli jste ale někdy o tom, jaký je ideální věkový rozdíl mezi partnery? Za ideální se považuje rozdíl přibližně 4 roky s tím, že starší je muž.... Mě přijde důležitější, než věk, schopnost porozumění, naslouchání a sdílení. Existuje formule jak si vypočítat maximální ideální věk partnera. Vyjděte ze svého věku. Od něj odečtěte číslo 7, výsledek vynásobte 2.

Zjistit můžete i nejnižší možný věk, který bude okolí akceptovat. Vyjděte opět ze svého věku. Ten vydělte 2. Pak přičtěte 7.

To jsou samozřejmě úsměvné výpočty pro zábavu. Myslím si, že  číslo pro ideální věkový rozdíl neexistuje. Každý má totiž hodnoty a vnímání života nastaveny jinak. Pokud tedy máte to štěstí a najdete druhou polovinu své duše, je úplnè jedno, jestli jste se narodili ve stejný měsíc a nebo o deset let později. Nebo máte jiné zkušenosti?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Martina Viktorová 21. 8. 2019

Tak to je krásné. I já jsem našla LÁSKU na třetí pokus

Odpovědět
lemur
lemur 22. 8. 2019

Tak to já také!!!

hudlenka
hudlenka 21. 8. 2019

Já si myslím,že záleží na srdíčkách, vzájemném poznání se, porozumění, sounáležitosti atd. Lidé nemusejí být zrovna na 100% protiklady, které se přitahují, ale ani ne úplně stejní, to by byla nuda. Přeji všem, aby svou lásku našli. Mně se to povedlo na třetí pokus

Odpovědět
lemur
lemur 21. 8. 2019

Myslím, že na věku nezáleží.

Odpovědět
avatar
Martina Viktorová 21. 8. 2019

Stoprocentně souhlasím

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 601
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.