Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Lenka Bandurová
Lenka Bandurová
Vloženo 14. 8. 2019
Líbí se mi

Chcete taky vydat knihu?

Lenka Bandurová
Lenka Bandurová
Vloženo 14. 8. 2019
Líbí se mi
Chcete taky vydat knihu?

Chcete taky vydat knihu?

Co se zprvu zdálo nemožné, se nakonec podařilo. Pokud jste někdy chtěli vydat knihu a už jste zkoušeli rukopis rozesílat na všechny strany, určitě víte, o čem mluvím. Já mám v emailu víc jak tucet odmítnutí, trumfla jsem i Rowlingovou! Ona jich měla tuším dvanáct? Já jich v emailové schránce mám snad dvacet, pak jsem to přestala počítat. Když jsem začínala s rozesiláním rukopisu své knihy, naivně jsem si myslela, že to budu mít o něco lehčí. Měla jsem to lehčí snad jen v tom, že jsem nemusela psát na papírové uborusky.  

Já si na své ano musela počkat dva roky, ale to už jsem byla na pokraji sil a chtěla to vzdát. Odmítnutí se mi dostalo jak od těch nejmenších nakladatelů, tak od těch největších. Nakonec se mi podařilo zakotvit u největšího nakladatele v ČR - Albatros. V tu chvíli, kdy se to povedlo, musela být na obloze nejspíše ta správná konstelace hvězd a konečně mě přestali pronásledovat Ilumináti, jinak si to nedovedu vysvětlit. Vlastně tomu pořád tak trochu nevěřím, ačkoliv je smlouva podepsána a kniha spatří světlo světa přístí rok na jaře. 

Pokud chcete vědět, jak to všechno bude pokračovat, ráda bych příznivce historické fantasy pozvala na své stránky, kde můžete sledovat zrod mé knihy až na pulty knihkupectví. 

 Odkaz na stránky zde: https://www.facebook.com/leahonorkniha/

 

Pokud máte nějaký sen, nevzdávejte to. Možná se nesplní hned, ale jednou určitě! 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

2 922
testovaných produktů
86 532
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.