Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Jíťa
Jíťa
Vloženo 19. 8. 2015
Líbí se mi

Ráda pozoruju lidi

Jíťa
Jíťa
Vloženo 19. 8. 2015
Líbí se mi
Ráda pozoruju lidi

Ráda pozoruju lidi

Chodím jednou až dvakrát týdně nakupovat do jednoho velkého nákupního centra na kraji města ve Welsu v Rakousku. Nakoupím, co je potřeba, a protože mám zhruba dvě hodinky volno, tak se posadím do odpočinkové zóny a pozoruju kolem chodící lidičky.

Dnes jsem byla opět a poprvé jsem zalitovala, že jsem tak konzervativní a nechci zaboha přistoupit na koupi nového telefonu, který by mi už umožnil natáčet videa, dělat fotky apod. Můj starý telefon to umí taky, ale má tak malou kapacitu, že se tam nic nevejde.

A proč vám to píšu? Viděla jsem nádhernou scénu, která mě přiměla zamyslet se, jak se mohou stejné situace opakovat v každém věku. Je jedno, jestli je to dítě nebo dospělý člověk. Jak si to odnášíme od rodičů do našeho života.

Šly dvě maminky - mladé, asi okolo 30ti let. Jedna tlačila nákupní vozík a povídala si s druhou. Na tom by nebylo nic divného, kdyby za nimi - asi dva metry - nešel chlapeček s holčičkou ve věku asi tak 2,5 roku. Ti dva mrňousové se drželi za ruce. Bylo to nádherné. Ale má to pokračování. Jak si tak ti dva prcci vyšlapovali, přišli k jednomu obchodu, kde měli vystrčený regál s nějakými věcmi malinko do cesty, kudy chodili lidé. A teď to příjde. Ta holčička se zastavila u těch věcí, asi 5 vteřin si je prohlížela a klučina ji začal tahat pryč.

Dámy, které rády nakupujete, také znáte tuto scénu z fotky nahoře? Tak si to představte, že jsou tam ti dva malí človíčkové.

Asi opravdu dojde na ten nový telefon.

Mějte krásný večer.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 5. 4. 2020

Odpovědět
Amanda
Amanda 28. 10. 2015

Odpovědět
Jíťa
Jíťa 20. 8. 2015

Dnes jsem to po skypu vyprávěla manželovi, kupodivu, i chlap se nad tím zasmál.

Odpovědět
jitkakytka
jitkakytka 20. 8. 2015

to je úsměvné

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 219
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.