Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Anet.ka
Anet.ka
Vloženo 25. 10. 2016
Líbí se mi

Příhěh, jehož pokračování si určíte Vy ...

Anet.ka
Anet.ka
Vloženo 25. 10. 2016
Líbí se mi
Příhěh, jehož pokračování si určíte Vy ...

Příhěh, jehož pokračování si určíte Vy ...

Ahoj všem čtenářkám (možná i čtenářům) Mým velkým snem vždycky bylo psát. Psát příběhy, články, cokoliv... A protože tento rok je pro mne ve znamení splněných přání, zkusím jít z kůží na trh a splnit si i tento sen. Nemyslím si, že bych byla nějaká velká pisatelka, proto pokud to "bude stát za starou Belu" budu ráda, když mi svůj názor povíte.

Ale nebyla bych to já, kdyby to bylo jen tak obyčejné psaní. Ráda bych do toho zapojila i Vás čtenářky. Mám připravený jeden příběh, jehož pokračování si zvolíte samy. Podle ohlasů, názorů a připomínek se pak rozhodnut, zda vůbec budu pokračovat a pokud ano, jakým směrem se celý příběh bude ubírat.

Tak doufám, že Vás nebudu moc nudit a těším se na to, co bude dál

 

Anna

 

Anna se probudila do sychravého rána a hned věděla, že celý den bude stát za starou Belu. Nejradši by se zavrtala zpátky pod peřinu a oddala se říši snů nebo si vzala rozečtenou knížku a třeba ji i celou přečetla, ale bohužel musela ven. Čekala jí návštěva gynekoložky a pak náročný den v práci. Měla před sebou poradu, na kterou se dlouho připravovala. Chtěla navrhnout nový způsob péče o zákazníky, ten současný jí připadal dost zastaralý. Přece jenom, i jedna z prvních reklamních agentur u nás se musí trošku posunout.  A i když věděla, že je dostatečně připravená, měla šílenou trému. Kdyby ji aspoň pořád tolik nebolelo to břicho, snad doktorka dnes na něco přijde, už ji to takhle bolí….ani sama neví jak dlouho. No, vlastně od té doby co u ni byl naposledy, respektive nějak po jeho návštěvě to začalo. Ale to je blbost, co on by s tím měl společného. Anna vysrkla v rychlosti ještě horkou kávu, zahnala všechny černé myšlenky, vždyť dnes má být její velký den, který ji minimálně přinese zvýšení platu, možná i povýšení a ona se o krůček posune ke své vysněné kariéře. Zkontrolovala ještě v zrcadle jak vypadá a opustila svůj byt na předměstí.

I když Anna byla ráda v centru dění, milovala ruch velkoměsta, ten shon, obchody, kavárny, svůj byt v klidné a tiché části na kraji hlavního města zbožňovala a ráda se do něj vracela. Bylo to její útočiště, málo koho si sem pustila, vlastně už dlouho ji nikdo jen tak nenavštívil, snad jen on. Jezdil nepravidelně, jak se to zrovna hodilo, on měl své závazky a Anna se nehodlala vázat a snad, nedej Bože, zakládat rodinu. Takhle jí to vyhovovalo, užili si oba a pak si každý šel po svým.

Čekárna byla prázdná, super, pomyslela si, aspoň půjdu hned na řadu. Nestačila se ani posadit a už u ní byla sestřička, aby si od ní vzala kartičku a připravila pro lékařku její kartu. A za chviličku byla v ordinaci. Bože, jak tohle neměla ráda, připadala si vždycky tak moc odhaleně, tak poníženě, ale co, jednou za rok to vydržím, říkala si. Přemýšlela, jestli má říct o té divné bolesti v podbřišku, ale jo, je to dost nepříjemné, třeba dostane nějaké léky.

“Je vše v pořádku, nenastaly nějaké změno od poslední návštěvy?”

“No… ani ne, jen v poslední době cítím tlak v podbřišku, takovou divnou bolest. Nic velkého, třeba to nic není.”

“Kdy jste naposledy menstruovala.”

A sakra, tohle si nikdy moc nepamatuju, vždycky si to zapomenu poznačit. “No víte, já jak beru antikoncepci bez pauz, ty si dělám jen občas, tak se v tom dost ztrácim.” Sakra, před čtyřmi týdny u mě byl, takže nějak před tím. “Tak asi 11. dubna?”

“A vše proběhlo v pořádku? Žádné změny, komplikace….?”

“Ne, ne, vše bylo tak jak vždycky.”

“Sex jste od té doby měla?”

Sakra, jak já tohle nesnášim, svěřovat se do detailů o svém životě kde komu…. Co na tom, že je to lékařka. “Ano.”

“Ehm, no dobrá, tak zítra ráno přijďte s ranní močí a odebereme Vám krev, ano?”

“Cože? To až tak?”

“Nemusíte mít strach, při běžné kontrole jsem nic nezaznamenala, tak uvidíme. Nemusí to být nic vážného, ale je lepší mít jistotu.”

“No dobrá, tak já zítra dorazím.”

Rozloučila se s lékařkou a poklusem spěchala do práce. Sakra, ještě tohle mi chybělo, řešit další věci kolem, pomyslela si. Nebyla zvyklá marodit nebo mít nějaké větší zdravotní komplikace. Nejhorší pohromou pro ní byl zlomený nehet a teď by měla řešit něco vážnějšího? No to ne.

Výběr pokračování:

 

 

1/ Anna zjistí, že je těhotná a její život se obrátí naruby...

 

2/ Vše bude v pořádku, Anna bude mít jen lehký zánět, ovšem její rozjetá kariéra, se zkomplikuje...

 

A teď je to na Vás

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 26. 10. 2016

No já nevím, mně se tam rýsuje něco jiného.....ale jinak dávám přednost těhotenství

Odpovědět
Anet.ka
Anet.ka 26. 10. 2016

Super, tak povídejte, fantazii se meze nekladou a pokud budete mít nějaký lepší námět nebráním se

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 587
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.