Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LilyAnn
LilyAnn
Vloženo 24. 10. 2018
Líbí se mi

Práce při mateřské 1

LilyAnn
LilyAnn
Vloženo 24. 10. 2018
Líbí se mi
Práce při mateřské 1

Práce při mateřské 1

Dneska si nebudeme říkat nic o mlm, ale vezmeme si v potaz brigádu ve fabrice. Můžeme jít do svého původního zaměstnání na brigádu nebo najít brigádu v okolí.

Teď se podíváme na možnost vrátit se k původnímu zaměstnání, jenom brigádně. Tam je lepší vždy poslat email, jestli to umožňují... Ne všude vám to třeba dovolí. A záleží také na hodinách, na kterých se domluvíte. Docela jednoduché  že?

U brigády z okolí můžete zvolit jakoukoliv brigádu, která vám bude vyhovovat. Je to celkově jedno, na jak dlouho si ji zvolíte, pokud vám to čas dovolí. 

To je jedna z mála věcí, na kterou musíte myslet. Hlavně s hlídáním... To vám může vybouchnout a co pak. Můžete dát dítě do jeslí, ale pokud mu je méně než dva roky, tak ho tam dáte párkrát a už nemáte ho kam dávat, pokud nemáte babičky. Ale ty ne vždy mají čas. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Daniela Labužíková 28. 6. 2019

Já jsem taky dlouho přemýšlela, že bych u rodičovské dovolené začala pracovat. Dlouho jsem váhala, ale nakonec mě přesvědčil článek na https://www.1job.cz/prispevek/zamestnani-pri-rodicovske-dovolene Bála jsem se totiž, že bych mohla přijít o některé výhody, které mi mateřské nabízí, ale není tomu tak

Odpovědět
sisinkaj
sisinkaj 18. 1. 2019

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 17. 1. 2019

Hlídání je vždy problém.

Odpovědět
LilyAnn
LilyAnn 18. 1. 2019

Přesně

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 625
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.