Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Lucifera
Lucifera
Vloženo 31. 5. 2016
Líbí se mi

Pokud máte na své dlani písmeno „M“ - pak je na vás něco opravdu zvláštního

Lucifera
Lucifera
Vloženo 31. 5. 2016
Líbí se mi
Pokud máte na své dlani písmeno „M“ - pak je na vás něco opravdu zvláštního

Pokud máte na své dlani písmeno „M“ - pak je na vás něco opravdu zvláštního

 

Pokud máte na své dlani písmeno „M“ - pak je na vás něco opravdu speciálního.

Mnoho lidí po celém světě věří, že čáry na naší dlani dokáží odhalit hodně o našem charakteru, a dokonce můžou předpovědět budoucnost.

Nyní lidé věří, že ti, kdo mají na své dlani písmeno „M“, jsou skutečně požehnaní. Pospěšte si a podívejte se na svou dlaň! Máte „M“? Ano, pak máte štěstí! Máte velký talent, intuici a podnikatelského ducha. Věříte, že upřímnost vítězí a nesnášíte, když vám někdo lže. Lidé s písmenem „M“ mají silný šestý smysl a ihned ví, když jim někdo lže nebo je využívá. Ačkoliv jsou muži i ženy s písmenem „M“ na své dlani celkem intuitivní, ženy jsou o něco intuitivnější než opačné pohlaví. Lidé s tímto speciálním znamením jsou také velmi odvážní, nebojí se výzev a ihned popadnou nové příležitosti. Lidé věří, že mnozí známí lidé jako například proroci nebo světoví vůdci byli M lidé. Takže pokud jste jedním z mála šťastlivců, kteří mají na své dlani „M“, pak to může být připomínkou, že jste skutečně výjimečným člověkem, a můžete v životě dosáhnout, cokoliv chcete. Pokud znáte někoho s písmenem „M“ na své dlani, pak s nimi prosím SDÍLEJTE tento příspěvek. Rychle se podívejte na svou dlaň! Máte tam 'M'? Ano, pak máte skutečně štěstí! Jste talentovaný, intuitivní a podnikavý.

Jste přesvědčený, že čestný přístup je ta nejlepší cesta a nesnášíte, když někdo lže. Lidé s 'M' mají vyvinutý sedmý smysl a vědí okamžitě, pokud jim někdo lže nebo se je snaží vodit za nos. Zatímco jak muži tak i ženy s písmenem M na dlani jsou velice intuitivní, o ženách se říká, že jsou intuitivní o něco méně než druhé pohlaví. Lidé se správným znamením jsou rovněž velice odvážní a nevyhýbají se v žádném případě výzvám, naopak využívají každé příležitosti.

Říká se, že mnoho známých lidí např. jasnovidců nebo velkých vůdčích osobností byli lidé s písmenem M na dlani. Pokud jste tedy jedním z málo šťastlivců a máte na dlani 'M', tak si zapamatujte, že jste opravdu mimořádní a ve svém životě můžete dosáhnout všeho, co chcete. Jestliže někoho s písmenem 'M' na dlani znáte, sdílejte s ním tedy tento příspěvek.

 

Tak co, máte na dlani písmeno M ???

Já ano.

Zdroj: www.pronaladu.cz

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 3. 4. 2020

super

Odpovědět
Ovace
Ovace 30. 12. 2016

Super

Odpovědět
avodamok
avodamok 1. 8. 2016

Ja tiež mám a riadne viditeľné

Odpovědět
gattino13
gattino13 1. 8. 2016

Je tam M

Odpovědět
EvaKubáň
EvaKubáň 1. 8. 2016

Ja mám M

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 200
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.