Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Lucifera
Lucifera
Vloženo 31. 5. 2016
Líbí se mi

Pokud máte na své dlani písmeno „M“ - pak je na vás něco opravdu zvláštního

Lucifera
Lucifera
Vloženo 31. 5. 2016
Líbí se mi
Pokud máte na své dlani písmeno „M“ - pak je na vás něco opravdu zvláštního

Pokud máte na své dlani písmeno „M“ - pak je na vás něco opravdu zvláštního

 

Pokud máte na své dlani písmeno „M“ - pak je na vás něco opravdu speciálního.

Mnoho lidí po celém světě věří, že čáry na naší dlani dokáží odhalit hodně o našem charakteru, a dokonce můžou předpovědět budoucnost.

Nyní lidé věří, že ti, kdo mají na své dlani písmeno „M“, jsou skutečně požehnaní. Pospěšte si a podívejte se na svou dlaň! Máte „M“? Ano, pak máte štěstí! Máte velký talent, intuici a podnikatelského ducha. Věříte, že upřímnost vítězí a nesnášíte, když vám někdo lže. Lidé s písmenem „M“ mají silný šestý smysl a ihned ví, když jim někdo lže nebo je využívá. Ačkoliv jsou muži i ženy s písmenem „M“ na své dlani celkem intuitivní, ženy jsou o něco intuitivnější než opačné pohlaví. Lidé s tímto speciálním znamením jsou také velmi odvážní, nebojí se výzev a ihned popadnou nové příležitosti. Lidé věří, že mnozí známí lidé jako například proroci nebo světoví vůdci byli M lidé. Takže pokud jste jedním z mála šťastlivců, kteří mají na své dlani „M“, pak to může být připomínkou, že jste skutečně výjimečným člověkem, a můžete v životě dosáhnout, cokoliv chcete. Pokud znáte někoho s písmenem „M“ na své dlani, pak s nimi prosím SDÍLEJTE tento příspěvek. Rychle se podívejte na svou dlaň! Máte tam 'M'? Ano, pak máte skutečně štěstí! Jste talentovaný, intuitivní a podnikavý.

Jste přesvědčený, že čestný přístup je ta nejlepší cesta a nesnášíte, když někdo lže. Lidé s 'M' mají vyvinutý sedmý smysl a vědí okamžitě, pokud jim někdo lže nebo se je snaží vodit za nos. Zatímco jak muži tak i ženy s písmenem M na dlani jsou velice intuitivní, o ženách se říká, že jsou intuitivní o něco méně než druhé pohlaví. Lidé se správným znamením jsou rovněž velice odvážní a nevyhýbají se v žádném případě výzvám, naopak využívají každé příležitosti.

Říká se, že mnoho známých lidí např. jasnovidců nebo velkých vůdčích osobností byli lidé s písmenem M na dlani. Pokud jste tedy jedním z málo šťastlivců a máte na dlani 'M', tak si zapamatujte, že jste opravdu mimořádní a ve svém životě můžete dosáhnout všeho, co chcete. Jestliže někoho s písmenem 'M' na dlani znáte, sdílejte s ním tedy tento příspěvek.

 

Tak co, máte na dlani písmeno M ???

Já ano.

Zdroj: www.pronaladu.cz

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Denny Doutnáles 5. 10. 2020

Já mám na obouch dlani Super ????????

Odpovědět
sasidlo
sasidlo 25. 6. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 23. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 3. 4. 2020

super

Odpovědět
Ovace
Ovace 30. 12. 2016

Super

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 661
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.